Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet meg eselyem? Vagy mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet meg eselyem? Vagy mar tenyleg vege, felejtsem el? De hogyan?

Figyelt kérdés

Par honapig egyutt voltam egy sraccal.

Egyszercsak a srac elkezdett velem bunkozni, naprol napra egyre furcsabb lett. Nem nagyon akarta elmondani, hogy mi a baja. Elegem lett, kiakadtam ra, es akkor kozolte velem, hogy o nem birja mar, messze is lakunk egymastol, stb stb, de hogy meg szeret engem. 1hetig ugy voltunk, hogy se veled se nelkuled. Vegul en szakitottam. Ennek mar 3 honapja. Miutan szakitottunk mindig ramirt, hogy megyek e bulizni, van e baratom mar, pasizok e buliba, feltekenykedett. Egyparszor talalkoztunk, de nem volt semmi, csak beszelgettunk. Reszegen is irt, hogy igy szeret meg ugy szeret.

Vegul elegem lett, es megszakitottam vele mindenfajta kapcsolatot.. Nem tudtam mit csinaljak, el akartam felejteni, mert o nem mutatott arra hajlandosagot, hogy osszejojjunk ujra. Letoroltem facebookrol, amin kiakadt. Ezutan a incidens utan osszejott egy olyan lannyal, aki ugy valtogatja a pasijait mint egy lepedot.

Multkor osszefutottam a sraccal, majd kiestek a szemei ugy nezett.

Szeritetek szerethet meg? Vagy amint osszejott a lannyal abban a pillanatban el is felejtett? Probalom elfelejteni, de mindig csak o jar a fejembe.:(


2015. ápr. 7. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán azért jött össze a lányal hogy féltékenyé tegyen, ami sikerült is neki, nem valószínű hogy elfelejtett de a büszkesége miatt nem akar lépni, megvárja még te lépsz és akkor újra nyeregben lessz.
2015. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elso nagy szerelmem. Elotte is volt mar kapcsolatom de o mas. Mikor egyutt voltunk megvoltunk, nem veszekedtunk, jol kijottunk egymassal. Igaz, volt egyket akadaly, de azokat le lehetett volna kuzdeni, ha o is tesz erte, nem csak en. De o inkabb probalt eltavolodni tolem, gondolom azt varta, hogy en szakitsak vele, mert o nyuszi ehhez. Szeretni biztos hogy szeretett. O is mondta, a haverjai is mondtak nekem, szulei is csak dicsertek engem.
2015. ápr. 7. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzál vele, ha szeret visszamegy hozzád.

Nekem is ez volt a párkapcsolatomban.

Több éve már együtt voltunk, mikor szakítottunk egy lány miatt. Összejött a lánnyal (gondolom, hogy engem ezzel piszkáljon), de nem ért el vele semmit... És amikor látta, hogy nem zavar, hirtelen újra ki akart békülni.

Bulizzál, barátnőzzél.

Ha beszélsz vele legyél közvetlen, jobban fogja ez érdekelni, mintha nyakába ugranál.. :)

2015. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!