Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utánra ki milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utánra ki milyen hasznos tippet tud ajánlani?

Figyelt kérdés
Hétvégén szakítottam az exemmel tehát nagy friss még a dolog. Nem beszélünk, még kint van a kapcsolati státusz, fotóink, minden. Szerintem ő még reménykedik, ahogy titkon én is. Viszont semmiképp sem szeretnék békülni vagy végül vesztesként kijönni a helyzetből ugyanis valahogy erősségem mindig besz*pni a faszt. Akik tapasztaltabbak már és tudnak erősek maradni egy szakítás után mit javasolnak nekem? 🥺 Szeretnék nem sérülni többet

jan. 16. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Először ezen legyél túl: "Szerintem ő még reménykedik, ahogy titkon én is." ---addig ne kezdj bele semmibe.


bármilyen furcsa közösségi oldalakról szedj le mindent, és ne nézegesd a közös képeiteket, ne olvasgasd az üzeneteiteket, és véletlenül se keresd.


Aztán ha szerencsés vagy és van baráti társaságod, hobbid, vagy sport, amivel a sok sok szabadidődet ki tudod tölteni akkor ezeket hasznosítsd.


De sajnos ilyen esetekben sokan mondták már azt amit te, hogy "semmiképp sem békülnél ki" sajnos...amikor beállít az ex és édesem te vagy a mindenem a szerelmem életem értelme stb...visszafogadják....

jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vesztesként...? Itt nincs nyertes meg vesztes. Elmúlt, lezárjátok, meggyászoljátok, továbbléptek.
jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Távolság és idő, tehát semmiképp ne kezdjetek el újra beszélni, találkozni. Ne is tudj róla semmit, ne nézegesd a profilját, a közös ismerőseiteket is kérd meg, hogy ne beszéljetek róla. A képeket és a kapcsolati státuszt szedd le még ma. Én személy szerint törölni is szoktam minden képet és üzenetet, ugyanis ha visszaolvasgatod meg visszanézegeted akkor az életben nem lépsz túl rajta. Az idő meg csak úgy menni fog, azt nem tudod siettetni. Most csinálj meg mindent, amit mellette nem tudtál. Én pl lefogytam egyszer, mert a közös zabálásoknak vége lett, és egy jó hobbi volt főzni, sportolni, utána nézni a fogyás elméletének, recepteket keresni, motivációkat olvasgatni, stb. Nagyon lefoglalt és még szépültem is közben :D Örülj neki, hogy több szabadidőd van, én pl örültem, hogy délutánonként tudok aludni, mert nem kell senkivel sem találkoznom, meg amikor elmentem egy barátnőmmel nyaralni, tudtam élvezni, mert senki nem hiányzott, senkit nem kellett felhívni minden este, hogy mizu, bátran pasizhattam az esti bulikban :D Legyél sokat társaságban, csinálj sok programot. Akkor vagy túl rajta, ha el tudsz tölteni úgy egy egész napot, hogy nem vagy rosszul, nem hiányzik, és nem is kell egy másik ember ahhoz, hogy ne gondolj rá, hogy lefoglaljon.
jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom másnak sem volt túl nyerő ez a hétvége...
jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessünk. Én 2,5 hete szakítottam
jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! 5ös írj 😊
jan. 16. 11:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem a múlt héten szakított a pasim. Úgyhogy megértelek. Úgy látszik, ez egy ilyen időszak. Kitartást kérdező, és minden sorstársamnak kitartást kívánok!
jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kitartást nektek is! Aki szeretné kiönteni a lelkét nyugodtan írjon
jan. 16. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hobbidnak élj és sportolj! Természetesen fogsz rá gondolni, de sokkal kevesebbet, mintha nem foglalnád el magad.
jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!