Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem hajlandó levenni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandó levenni az exem a közös képeinket?

Figyelt kérdés
Már közel egy hónapja vége köztünk. Én szakítottam de leginkább közös megegyezés volt, ő is rövidre zárta a dolgokat. Én pár nap mulva levettem mindent, neki minden ugyanúgy fent van. Azért furcs ez mert random ha össze rugtuk a port régebben legalább 3x biztos megcsinálta hogy leszedett mindent meg kiírkálta hogy egyedülálló. Tehát az sem lehet hogy ő leszarja az ilyeneket. Szerintetek miért van ez? Gondolom nem reménykedik mert akkor keresne vagy többet tett volna a szakításunk ellen.

jan. 17. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarja hogy mások letámadják hogy jé szakotottatok? miert mikor van uj nőd? A facen valahogy turkál mindenki mindenben mindenki mmagánéletében.
jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ad az ilyenekre, legkisebb összezörrenéseinkről is beszámolt mindenkinek hogy na itt a vége 😆
jan. 17. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Az akkor volt most meg semmi kedve a néphez.
jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Régen azért szedte le, hogy bosszantson, de most, hogy valóban vége, magasan tesz rá és az egész fa$zbúkra.
jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most jobban megnéztem a fb profilját és leszedett egy haver csajjal közös képet amire régebben mondtam hogy ciki 😂 végképp nem értem
jan. 17. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Úgy tűnik, hogy te még nagyon odavagy érte.
jan. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ez úgy gondolom nem bűn és nem is ezt kérdeztem
jan. 18. 07:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szedi le, mert tudja, hogy nézegeted.
jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán mert a végső szakítást békésen rendeztétek és korábban dühből tette. Most egy ideig megtartja ezeket emlékként, ha te nem tartod gondnak.
jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!