Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek az emberek könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek könnyebben kilépnek egy kapcsolatból, ha van alternatíva?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolat, ami viszonylag jól működik, de azért vannak benne konfliktusok. Alapvetően egy ilyen szituációban hosszú évekig el lehet lenni. Változtat szerintetek, ha megjelenik egy ilyen helyzetben egy vonzó harmadik fél, pl. egy ex, akivel amúgy annak idején szeretetben váltak el egymástól?

jan. 17. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ember függő szerintem. Ha érett az adott személy egy komoly kapcsolatra, akkor egy jól működő kapcsolatot nem fog eldobni egy új miatt. Ha nem az, akkor egyik kapcsolatból a másikba fog ugrálni, ameddig megérik rá. Minden kapcsolatban vannak és lesznek kisebb/nagyobb konfliktusok, nézeteltérések, de azért van együtt a két ember, hogy együtt megoldják a problémákat.


26F

jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van vonzalom egy harmadik fél iránt, akkor sokkal könnyedebbnek lát az ember mindent. Mármint a változtatást illetően. Még ha nem is akar kapcsolatból kapcsolatba ugrani. De kilátásban van, hogy lesz valami szinten az életében valaki. És nem is feltétlen emiatt. Hanem az érzelmi töltet, löket ad neki bátorítást, kicsit nem reális rálátást a dolgokra.
jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha alapvetően egy egészséges párkapcsolatban él az ember, viták mindenhol vannak szóval ez attól mèg annak mondható akkor nem szabadna bekavarni senkinek. Legalábbis nálam ilyenkor kizárt dolog. Viszont voltam toxikus kapcsolatban, egy olyan emberrel aki nem tisztelt, nem szeretett eléggé, sőt másokkal kavart a hátam mögött, rengeteg veszekedés stb stb. Na olyankor azonnal kimozdított a kapcsolatból egy másik fél. Mivel lényegében már semmi sem tartott minket össze, csak pár régebbi emlék.
jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Bár arról sokat olvastam, hogy ha valaki nárcisztikus bántalmazó személlyel van együtt, nehezen lép ki a kapcsolatból, mert nem olyan egyszerű megszakítani a kötődést és ilyen esetben nem mindig könnyíti meg egy harmadik fél a helyzetet.

Bár én magamtól azt gondolnám, ha nem tetszik egy kapcsolat és felbukkan valaki más akkor lépek.

jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!