Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már úgy valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy valakivel, hogy a másik fél még igazán szeretett titeket? Milyen érzéseitek voltak így a szakítás/elválás után?

Figyelt kérdés

jan. 19. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Velem szakítottak így.

Sajnos belekényelmesedtem a kapcsolatba, a leányzó nem szólt semmit, egyik napról a másikra szakított. Elég nehéz volt kiheverni, mert sok idő után, ha nem is mutatja a nap minden percében az ember, de szereti a másikat.

Hiába szenvedtem utána vagy 1 évig, nem érdekelte, már a rendőrséggel fenyegetett.

Vagyis sikeresen elérte, hogy nagyon megutáltam utána, eszembe nem jutott valaha is keresni.

jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"már a rendőrséggel fenyegetett" - Miért? Csak azért mert szenvedtél a szakítástól?
jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2

Biztos azért, mert csöndben, méltóságteljesen, a lány döntését tiszteletben tartva szomorkodott a kanapéján.

jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítottam már úgy, hogy a másik fél még nagyon szerelmes volt. Azóta is bűntudatom van, mert nem emberileg volt vele problémám. Egyszerűen nem éreztem azt a szerelmet amit ő. Ráadásul pár hónappal az anyja halála után hagytam el. Azóta rengetegszer bocsánatot kértem tőle, hálistennek megbékélt, de mai napig sajnálom, hogy nem tudtam azt érezni iránta, amit ő irántam. 26N
jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vélem szakított így anno a menyasszonyom.

Csak hónapokkal később értettem meg, hogy miért is.

Kár, hogy nem működött a kommunikáció köztünk egy ideig ( különböző okokból), és erre ráment a kapcsolat.

1 év kellett ahhoz, hogy túllépjek ezen, szinte belebetegedtem, de úgy utólag kár volt.

jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét élmény megvan. Velem is szakítottak így, meg én is szakítottam úgy, hogy tudtam, a másik fél szerelmes. Igazából szerintem jobb így. Nekem nem volt lelkiismeretfurdalásom. Akkor volt, mikor láttam, hogy szenved, mert érzi, hogy én nem szeretem. Nem szabad senki idejét pazarolni, ha nem tudod megadni neki azt, amire vágyik, akkor csak kínzod. Sokkal tisztességesebb ilyenkor elengedni. Ez a szóban forgó pasi azóta már mással van, aki fiatalabb is és csinosabb is, mint én, és én abszolút örülök annak, hogy megtalálta a párját!

A legnagyobb szemétség - amit szintén megcsinált már velem egy exem - hogy nem szeretett, de nem is engedett el, viszont mellettem ismerkedett, másba volt szerelmes. Engem meg hitegetett, meg én is hitegettem saját magam. Így utólag ezt sokkal nagyobb szemétségnek tartom.

jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Könnyebb lett volna, ha ő már nem szeret vagy legalábbis hamar elfogadja, ő volt az egyetlen ilyen eset, aki ennyire kivolt. Az elsőhöz hasonlóan természetesnek vette hogy mindig ott leszek neki, pedig milliószor beszéltem neki hogyha nem változtat elhagyom. Aztán tényleg elhagytam. Üvöltve bőgött, öngyilkossággal fenyegetett, megpróbált mindent mondani és ígérni, kb azt is mondta hogy csaljam meg ha akarom csak maradjak vele :D Az volt nekem a legrosszabb, hogy ő kicseszett rosszul bánt velem, de én mégis úgy gondoltam, hogy jobb, ha hagyom, hogy szidjon engem, meghallgattam, ahogy előadta, hogy ő mindent megtett és én meghagytam ebben a hitben, nem ellenkeztem, még én vigasztaltam, utána egy hónapig tőlem kért tanácsot hol keressen új csajt és hogyan szedjen fel valakit. Utólag bánom hogy nem olvastam be neki még jobban és nem védtem meg magam és utána nem tiltottam le egyből.
jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"A legnagyobb szemétség - amit szintén megcsinált már velem egy exem - hogy nem szeretett, de nem is engedett el, viszont mellettem ismerkedett, másba volt szerelmes. Engem meg hitegetett, meg én is hitegettem saját magam. Így utólag ezt sokkal nagyobb szemétségnek tartom."


6-os. Ezt akár én is írhattam volna. :(

jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem csinálták ezt meg.


A lány kezdeményezett. Én soha nem kezdeményeztem volna magamtól mert fèrje volt.

Azt mondta nem bír kiverni a fejébő, állandóan rám gondol.


Nagyon nehezen tudok szerelembe esni, de a kisugárzása nagyon jó hatással volt rám.


Aztán mikor bele szerettem jött a nagy fordulat. Teljesen kifordult magából és közölte, hogy hagyjam békén mert én tönkre tettem a házasságát és a férje rá jött, hogy találkozgatunk. Előtte még az ment, hogy én sosem zavarok és akkor hívom őt amikor csak akarom..


Ezek után mindent letagadott még magának is hazudott és azt mondta, hogy én nyomultam rá és ő csak nem tudott ellenállni..


Tipikus példája mikor a nő nem akar felelősséget vállalni a tetteiért és pròbálja a másikra hárítani.


Utána én romokban voltam kb 5-6 évig. A női ismeröseim akik tudtak erről csak annyit mondtak, hogy ez csak egy kis fellángolás volt a lány részéről..

Ez szintén tipikusan a védem a nőt, a nő nem lehet bűnös stb..


Az, hogy én romokban voltam egyáltalán nem érdekelte, sőt utána direkt úgy viselkedett, hogy még jobban fájjon ami megint tipikus és jöttek a "jó" tanácsok amivel nem lehet mit kezdeni mikor romokban vagy " lépj tovább".


Röviden ennyi

márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
9-es már nem azért, de látszólag most sem vagy túl ezen, nem tudom mit vártál egy házas nőtől, hogy majd otthagyja a ferjèt meg a gyerekeit miattad? Vagy bármilyen kaland miatt? Nem, a nők azért védik a másik nőt, mert picsogsz. Nem férfias amit most csinálsz így 6 év múlva se.
márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!