Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már úgy valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy valakivel, hogy a másik fél még igazán szeretett titeket? Milyen érzéseitek voltak így a szakítás/elválás után?

Figyelt kérdés

jan. 19. 09:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen a férjét, mivel ezt mondogatta.


Mit vártam? Azt, hogy őszinte lesz.


Te hogy éreznéd magadat, ha az a férfi akibe bele szerettél egyik napról a másikra megváltozik és totál az ellentetjét mondja mint amit előtte..


Az igazság és a picsogás két külön dolog.

Én válaszoltam a kérdésre, te pedig csak azért jöttél ide, hogy kötekedj velem.

Gondolom fordított esetben teljesen másképp ítélnéd meg a szituációt.

márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem ítélném meg máshogy mert bár az érzéseid reálisak, és érthetőek, egy megcsalásban nem fair partnernek lenni és naivan elhinni, hogy nem fordulhat meg a kocka. Millió hal van a tengerben, te azt az utat választottad, hogy partra vetett hal leszel, nem kerestél tovább a tengerben.


Egyébként én csak amiatt kötözködöm, mert a saját érdeked, hogy ennyi negatív érzéssel elmenj terápiába. Sosem leszel jobban, ha te sem vállalsz felelősséged a saját döntésedért, mert annak oka volt, hogy házas nőt választottál valaki elérhetőbb helyett.


Az meg sajnos minden kapcsolatban benne van a pakliban hogy az őszinteség nem ígèret. Ő veled akart lenni, csak amikor lebukott a férje előtt, átgondolta az életèt, hogy annyira mégsem jó dolog megcsalni a másikat mert sok forog kockán.


Tudom, én is szakítottam, más is szakított. De a másik felelősségét nem tudod firtatni, megkérdőjelezni, felelősségre vonni őt, hogy tönkretett. A saját érzéseiddel neked van dolgod, neked kell megértened magad, miért akartad ezt a nőt mindenek ellenére és miért nem lehetett 6 év alatt sem elenegedni, hogy teljesen belàtható okokból nem jött össze.


Az életed többet ér az ilyen miatti siránkozásnál.


És amiatt is írom ezt le, mert velem randizott már pasi azzal a felkiáltással "az ő exneje tönkretette őt". Sajnálom, nem az én dolgom őt megszerelni. Én semmit sem tudtam volna tenni, hogy újra bízzon egy nőben és értékesnek találja magát.

márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11 idézem:


"Még hányszor akarsz belém kötni?


Nehogy egyszer valaki úgy elverjen, hogy te fogsz picsogni utána és az áldozatot játszani, hogy jaj engem ártatlanul megvertek egy szegény kis nőt aki nem csinált semmit..


Aztán ott lennének a bizonyitékok a kötekedő írásaid amit kinyomtatnék és bele tömném a szádba.. aztán kezdhetnéd a tagadásodat.."


továbbra sem érzem magamon a kötekedő hangnemet, továbbra is a saját érdeked a változás. Tiltottalak, szia.

márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!