Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottál már azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már azért, mert így érezted, kevés leszel a párodnak hosszú távon?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy éreztem volna magam össze se jöttem volna vele, szóval a válasz nem.
2023. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jártam egy lánnyal, aki 16 éves volt, amikor megismerkedtünk. Két év alatt, mire leérettségizett, mindenben túllépett rajtam. Volt két felsőfokú nyelvvizsgája és egy harmadik nyelvet is tudott. Csinos volt megismerkedésünkkor is, de 18 éves korára bombanő lett belőle, aki bármit elérhetett és bárkit megkaphatott. A kapcsolatunk azért szakadt meg, mert külföldre ment tanulni, engem pedig akkor még Magyarországhoz kötött a munkám.
2023. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyképűen hangzik, de nem. Akit nem érzek a magam szintjének, azzal össze sem jövök eleve.


F

2023. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha.

Nem vagyok önbizalomhiányos.

Ha neki kevés vagyok, majd szakít ő. De amíg velem van, addig legalábbis van esélyem, hogy velem is marad. Ezen kell dolgozni, nem előre elvágni az esélyeimet.

Volt olyan, hogy kifejezetten bombázó csajjal voltam együtt. Hamar szakított is velem, de bolond lettem volna, ha én rövidítem meg az együtt töltött időt. Nem vagyok a magam ellensége. :-)

2023. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-ez is egy nézőpont, köszi, hogy megosztottad.
2023. okt. 4. 13:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hatalmas őrültség ilyet gondolni és ezt majd a másik fél eldönti.


34/F

2023. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha azt érzem, nem szeret eléggé?
2023. okt. 4. 14:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor erről pedig beszélni kell finoman.
2023. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Hm, az én párom.tudom, hogy szeret, de még nem mertük kimondani így "7 hetesen". Én is borzalmasan önbizalomhiányos vagyok, mert bár jól keresek, jó végzettségem van, nem én vagyok a legjobb nő a világon. Ő meg nagyon jó pasi. Egyikünknek se volt komoly kapcsolata még, és szerintem simán lehet, h később akar meg kapcsolatot.


Ambivalens kötődésem van sajnos, nem akarok attól rettegni, hogy majd ő szakít velem egyszer. :(

2023. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-ismeros a helyzet, sajnos
2023. okt. 7. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!