Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

1 éve szakítottam az ezelőtti barátommal, nagyon nem szerettem vele lenni, valószínűleg ezért sikerült könnyen túllépni rajta.


Nemrég, novemberben kezdtem el beszélni egy másik sráccal, nagyon figyelmes, törődő volt, nagyon hamar meg volt közöttünk a közös hang, de valahogy mégsem jött össze az egész. Valahogy soha nem értettük meg egymást, és arra jutottunk, hogy ez nem működik. Ő szerintem már lezárta ezt, de én nekem nem megy. Mindig az jár a fejemben, hogy mennyire jó lehetett volna, de meg sem próbáltuk.


Mennyi idő míg ezen végre túllépek? Nem szabadna ilyen sokáig tartania, tekintve, hogy nem is volt közöttünk semmi.


Nem szeretnék neki írni, mert szerintem ő már nem kíváncsi rám.



jan. 21. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Röpenj a kovetkezore es legyel ramenosebb
jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha közösen megallapitottatok, hogy nem illeték össze, akkor az valószínűleg úgy is volt. Ha újra is kezdenetek a beszélgetést, akkor is ugyanoda jutnátok. Ismerkedj új emberekkel, hátha lesz olyan, akivel jobban működik a dolog.
jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Elfelejted, amint találkozol valakivel, aki elveszi az egyedüllét érzését.
jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!