Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy úgy hagytak el, hogy nem volt előzménye és anyagilag is buktam rajta?

Figyelt kérdés
Néhány napja hagyott el barátnőm. Vagyis a volt barátnőm. Több, mint két éve voltunk együtt. Igyekeztem a magam módján jó lenni hozzá, bár könnyen lehet ez elsősorban anyagiakban nyilvánult meg. Autót vettem neki, támogattam a tanulmányaiban, nyaralni vittem stb. Erre fel szó nélkül lelépett. Nincs tudomásom arról, hogy párkapcsolatban lenne egy másik férfival, de biztosra veszem, hogy van valaki a háttérben. Mégis, hogyan lehet ezt ép ésszel elfogadni? Szerettem őt, megbíztam benne, igyekeztem minden tőlem telhetőt megtenni és megadni. Jelen állás szerint pénzt is buktam, nem is keveset. Bizalmat, hitet stb. Úgy érzem, soha nem fogok tudni megbízni a nőkben. Bosszúra nincs módom, nem áll szándékomban. Itt maradtam mint egy szánalmas balek. Ki, mi és hogyan fog ezért a veszteségért kárpótolni? Az nekem kevés, hogy majd az élettől visszakapja és társai. Mégis mit lehet tenni, hogy ez az érzés azonnal elmúljon?

2023. aug. 9. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tehetsz azért, hogy ez az érzés elmúljon. Semmit, ezt felejtsd el. Sok idő fog kelleni hozzá, de minden nappal könnyebb lesz, ha arra koncentrálsz, hogy most hogyan építsd fel újra magadat és az életedet.

Minden olyan ember, aki átélt hasonlót, pont ugyanígy érzett, ahogy te. A legtöbbünknek viszont idővel sikerült túllépni, megerősödni.

Azt tudom javasolni, hogy adj teret a gyásznak, bőgd ki magad, dühöngd ki magad valamilyen kontruktív módon (pl. edzéssel), ne próbáld meg elfojtani, de ne csak ebből álljon a napod. Legyél minél többet a barátaiddal, tereld el a figyelmed új élményekkel.

2023. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerk: Semmit nem tehetsz azért, hogy ez az érzés *AZONNAL* elmúljon. Semmit, ezt felejtsd el.

El fog múlni, de semmiképp se azonnal.

2023. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Idő segít, pszichoterapeuta is ha gondolod és, hogy magadra koncentrálsz. Ennyi.
2023. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
A baleksegnek sok fokozata van. Az egyik remek jelzes erre az autovasarlas. Megnyugodhatsz hogy azok a balekok akik a kornyezetemben kocsit vettek a nojuknek mind maguk maradtak.
2023. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem eléggé egyértelmű, hogy az a bajod, hogy elhagyott és szerelmi bánatod van vagy az a bajod mennyit “buktál” rajta anyagilag. Elhalmoztad minden jóval, az a hálátlan dög meg elhagyott. Mert ha a második, akkor érdekesen gondolkodsz a párkapcsolat fogalmától.
2023. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

"Szerettem őt, megbíztam benne, igyekeztem minden tőlem telhetőt megtenni és megadni."


Semmit nem veszítettél azzal, hogy lelépett!

Ő annál többet!!!

2023. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez a sztori egyik fele, amúgy.


Szívesen meghallgatnám a másikat is - mert nálunk én voltam végül a szr alak, aki kib...tt az exemmel - mondta ő, csak visszahallottam.


Oké :D

2023. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom elkövetted a hibát,hogy olyan nő kellett,akit a pénzed izgatott fel főként,nem te..

Nem tudom a férfiak miért hiszik azt,hogy egy nőt csak úgy lehet lenyűgözni..

Törődés,odafigyelés,maximális szeretet,lelki beszélgetések,bizalom,idő.

Ezek lennének a fontosak,nem a drága ajándékok..

Így jártál sajnos,de tanulópénznek nem utolsó.

El fog múlni idővel,de ne azonnal akard.

Próbálj minél többet beszélni erről valakivel,az is már segítség lesz!

2023. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Epitsd magad . Most magadra kolts.

Menj es egyél jokat, setlaj , lazulj, kirandulj, edzél stb.


Ami pillanatnyilag javit a helyzeteden az pl.ha futsz.

Miért: a dopaminszint megemelkedik a szervezetedben ami termeli a boldogság hormonokat

2023. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!