Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt egy lány, hogyan tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány, hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Volt egy lány az életembe, kb február óta beszéltünk. Tudni kell hogy előtte volt egy 4éves kapcsolatom, ami csak az első másfél évbe volt igazán kapcsolat utána ilyen se veled, se nélküled kapcsolat volt. Ez megszakadt kb. augusztus végén majd jött a szingli élet. Minden fasza volt buli ilyenek ahogy lenni szokott majd jött ez a lány(vele is egy ilyen buliba talalkoztam). Első pillanatra különleges volt de igazából elvoltam egyedül és semmi jelentőséget nem tulajdonítottam neki. Elkezdtünk másnap beszélgetni és elég hamar kiderült hogy nagyonis megvan a kémia kettőnk között, minél többet beszéltünk ez annál egyértelműbb lett. Adtam neki jeleket, hogy szeretném ha több lenne, majd június elején konkrétan közöltem vele a szándékaim. Elmondása szerint nem szeretne kapcsolatot, élvezi a szabadságot (egy kapcsolata sem volt még, 22 éves), és hogy nem is szeretne, fél az elköteleződéstől stbstb. Nyilván ezt megértettem és tiszteletben tartottam, de mióta nem beszélünk óriási üresség van bennem, amit úgy érzek senki nem fog pótolni. Volt több lány is az életembe, de ilyen hatást senki nem váltott ki belőlem és teljesen úgy érzem magam hogy elveszek és csak körülötte jár az eszem. Miután ezt megbeszéltük megszakítottam vele minden kapcsolatot a saját érdekembe, nyilván nem tudnék mellette lenni mint "barát?". Ilyenkor mi a teendő? Próbálok barátokkal lenni illetve elfoglalni magam de ilyenkor mikor éjszakánként egyedül vagyok csak körülötte forog minden gondolatom. Esténként mindig telefonáltunk és kurvára hiányzik (ő, nem a telefonálás). Ez létező dolog, hogy úgy gondolom senki más nem fog belőlem ilyeneket kiváltani? A válasz valószínűleg nem, de jelenleg nagyon el vagyok keseredve és érdekelne hogy ilyen esetben mivel tudom a gondolataim elterelni, illetve hogy szerintetek helyes lépés volt a saját selfrespectem megőrzése érdekében minden kapcsolatot megszakítani? A legszomorúbb, hogy ő is mondta hogy még egy ilyen ember nem lesz neki mint én akivel ennyire egy hullámhosszon van, de a szabadságát mégsem szeretné feladni. Mivel tudnám magam elfoglalni, főleg ilyenkor éjszakánként, illetve helyes döntést hoztam-e?
2023. jún. 7. 03:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%

Az, hogy helyes döntést hoztál e, neked kell tudnod. Véleményem viszont van.

Nem volt helyes a döntésed!

Egy olyan emberrel akivel egy hullámhosszon vagyok, még akkor sem szakítom meg a kapcsolatot, ha Ő még élvezin szeretné az életet. Ebben a történetben viszont az a baj, hogy ezt a "kémia" csupán egyoldalúan működik.

Ő azért mert valóban nem vagy közömbös a számára mint ember, sőt azt is el tudom képzelni különlegesnek tart, de mint partner, társ, nem tud (még) rád tekinteni. Nem akart megbántani, sőt még inkább elveszíteni nem akart az életéből, ez ezzel a "nem szeretne kapcsolatot, élvezi a szabadságot" kijelentéssel próbálta tudtodra adni.

Ezért kellett volna fentartani a kapcsolatot.

2023. jún. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is ez a szabadságos duma csak elterelés volt, nem akart megbántani. Velem is volt így, voltak akikkel nagyon jól elbeszélgettem, szuper társaság, de mint ferfi nem jött be. Ez van.

A kölcsönös vonzalomból nincs sok, sajnos az egyik mindig jobban be van gerjedve. Van amikor nők is benézik,szóval ez nem nnemtől függ.

2023. jún. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

#2


Jelenlegi páromnak sem jöttem be mint férfi. Majd egy évbe került mire hajlandó volt találkozni velem. Akkor is a faterjával történő beszélgetése után.

Na ennek 14 éve.

Éppen karácsonykor volt téma. Azt mondta élete talán legnagyobb hibáját követi el, ha nem teszi meg.

Erről csak ennyit.

2023. jún. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlbonyolítani. Írj rá, hogy hiányzik, jó lenne újra beszélgetni, vagy egyszerűen hívd fel, aztán menjetek el egy baráti kávézós beszélgetésre. Kiderül, hogy mi lesz belőle. Aztán ha úgy érzed, hogy te ebben csak sérülni fogsz, akkor még mindig tudsz távolságot tartani.
2023. jún. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
kapcsolatra biztosan nem vevő, én pedig nem vagyok csak "haverkodásra" vevő.:)
2023. jún. 7. 07:21
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

#5

Te gyáva vagy, és türelmetlen.

2023. jún. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
nem értem ezért miért lennék gyáva ha közölte hogy nem szeretne elköteleződést sem most, sem a közeljövőben és ezért továbbálltam.
2023. jún. 7. 07:33
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges rá írni, mert ő neki nem kellesz, de még más se miközben te többet szeretnél. Miért tennéd ki magad annak, hogy előtted akár másokkal kavar? Majd elmulik, elhalvanyodik ez az érzés iránta idővel, ismerkedj inkább, majd akad más.
2023. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"én pedig nem vagyok csak "haverkodásra" vevő.:)"


Jaj hagyd már ezeket a dumákat. Hidd el, jobb a szexhaverság, mint egy toxikus kapcsolat.

Kár volt ezért megszakítani a kapcsolatot. Mit vársz egy ennyi idős lánytól, már no offense? Persze, hogy élvezni akarja az életet. Miért te nem? Nyuggernek tetszik-e lenni? Na látod.

2023. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nyilván abba sem menne bele :D
2023. jún. 7. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!