Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottál már meg ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már meg ismerkedést mert nem érezted azt a pluszt?

Figyelt kérdés

Tehát, esetleg kezdeti fellángolás a partnereddel , oda vagy érte az elején, semmi baj nem volt sem emberileg sem szexuálisan mégis úgy döntöttél nem akarsz vele kapcsolatot?

Miért érezted így, megbántad?



jan. 21. 23:01
A kérdező szavazást indított:
Volt már ilyen és utólag megbántam hogy elengedtem
Volt ilyen már, de nem bántam meg a döntésemp
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
volt ilyen és olyan is
jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Olyan volt hogy hanyagoltam az ismerkedést. Nem jött be a nő, ezért mondtam neki hogy nincs meg köztünk a kémia. Hónapokig zaklatott telefonon, direkt arra járt amerre laktam stb.
jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Volt, hogy valakivel nem éreztem a pluszt, online ismerkedés utáni első randin, és megszakítottam vele az ismerkedést.


Bennem ez mindig egy ?-jel ilyenkor, hogy jól döntöttem-e, amikor online ismerkedés után találkoztok először, egyáltalán kéne e bármilyen pluszt is érezni.


Munkahelyen is pl ha valakik ott jönnek össze nem első alkalommal lesznek szerelmesek egymásba, kezdetben lehet még közömbösek is egymásnak, idő kell neki, ahogy anno a padtársaddal sem lettél egyből jóba a középiskolában.


Kezdem azt érezni, hogy ez az első randin érezni a kémiát dolog egy túlértékelt baromság, és a média következménye ahol mindenhonnan a neked a tökéletes jár gondolat van a fejedbe tömve.

jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Inkább azért mert azt a bizonyos mínuszt éreztem, vagy mínuszokat.
jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha végre eljutunk a telefonos beszélgetésig, utána a nő nem ír, csak én, akkor eljön az a pont hogy már nem szeretnék randit.
jan. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Volt ilyen és olyan is, hogy adtam időt, hogy kialakuljon valami, mert emberileg nagyon rendben volt és szerettem volna őt szeretni. Ezeknek soha nem lett jó vége, nem jött meg a kémia és egy idő után utáltam ha hozzám értek. Így nem bánom azokat a helyzeteket mikor nem mentem bele jobban az ismerkedésbe.
jan. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan ezzel a szöveggel szakította meg velem az ismerkedést, persze szex után a csávó (nem, nem első randin szexeltünk, 3/4 évig tartott a távolság miatt az ismerkedés), majd utána egyből lett komoly kapcsolata ami azóta is tart :D Tehát full kamu volt, csak nem én voltam a legszebb vas a tűzben.
jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Velem is ez volt. Köztünk hatalmas varázs, fellángolás lett. Viszont csak elvoltunk, nem fejlődtünk semerre, kifulladt a történet egy ponton. Nekem is ezt a plusz dolgot említette, én nagyon rosszul viseltem mert kb emellé a jó tulajdonságaimat sorolta fel hogy ő nem ilyen lányra vágyik.

Egyébként fel is keresett utána nem sokkal, csak már akkor elutasítottam

jan. 22. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!