Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek tényleg én hibázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én hibáztam, vagy totál alaptalanul vagyok megítélve?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Októberben ért véget egy majdnem 4 éves párkapcsolatom (decemberben kértem volna meg a lány kezét), bár január elejéig a hölgy még hitegetett, hogy meg fogjuk beszélni, szeret, stb. Én 27, ő 24 éves. Történet a következő:


Neten ismertem meg. 2019 szeptemberében, decemberben összejöttünk, 2-3 hónapra rá pedig odaköltözött hozzánk (anyum, egyik bátyám, én laktunk egy albérletbe BP-n.) Az anyja sokáig azt hitte mi csak összejárunk, de mikor először odamentem személyesen, elmondtam neki. Teltek az évek, jól elvoltunk. Tavaly nem sikerült a lánynak az egyetem, hazudott arról, hogy lesz diplomaosztó (nekem, és a családnak is) majd közben a tesómnak és anyumnak is lett párja. Külön költöztem a lánnyal, én fizettem a lakbért, kauciót, ő valamennyit a mindennapokba adott bele. (kaja, tisztítószerek, ilyesmi) és megkértem, hogy amíg passzív féléven van, menjen el dolgozni. Lett is volna állás neki, mert sógornőm berendezte volna, de visszamondta, mérnök gyakornoknak pedig nem vették fel, mivel semmi tapasztalat, szakma, ilyesmi. Megkaptam az anyjától, hogy "24 évesen ő még nem áll készen arra, hogy háziasszony legyen, hogy felelősséget vállaljon" a lánytól pedig hogy "mérgező, toxikus ember vagyok, akit csak a pénz érdekel és mozgat, meg az anyagi javak" (tudni kell, mozgáskorlátozott vagyok, a lány egészséges, és az egyetlen hobbim ami kikapcsol, az a videójáték (nem iszok, nem cigizek, játékokra, konzolokra költök, meg pár évente gépfejlesztésre, ennyi. Többit teszem le lakásra, vész esetére)


Mindenhonnan le vagyok tiltva, én is meg a családom is, de persze ennyire nem kötődtem senkihez még, így nagyon nehéz ez a gyászidőszak, még így is hiányzik. Tényleg rosszul tettem volna, amit tettem?


Köszi a véleményeket!



jan. 22. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Megkaptam az anyjától, hogy "24 évesen ő még nem áll készen arra, hogy háziasszony legyen, hogy felelősséget vállaljon"


Ez egy bullshit. Mikor lesz rá készen, ötvenévesen?


Ha nem tanul, menjen el dolgozni.


Kérdező, örülj, hogy megszabadultál tőle!

Ez a nő átvert! Azt hazudta, hogy iskolába jár, holott nem járt oda! Aki ilyenre képes, attól azonnal menekülni kell, mert soha nem fogod tudni, mikor mond igazat és mikor ver át téged! Így nem lehet közös jövőt építeni, gyereket vállalni stb.

jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a választ!


Elméletileg csak 1 vizsgája nem sikerült, és én sem azt toltam felé, hogy akkor menjen dolgozni végleg, csak amíg beindul az egyetem, addig, hogy ne egyedül tegyem bele a pénzt a dolgokba! A gyermekvállalás is elég vicces kérdés, mert én alapjáraton nem szerettem volna gyereket (bár a mozgássérültségem csak annyi, hogy a jobb térdem nem nyúlik ki teljesen, így picit bicegve járok, viszont teljes munkaidőben dolgozom, nem vagyok leszázalékolva, stb.) és ő eléggé belémbeszélte ezt a gyerektémát. eljutott oda, hogy vele akarjak. :D

jan. 22. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meggyászolod, aztán ha találkozol később egy normális lánnyal, örülni fogsz, hogy ez a nő már nincs. Meg az anyja sincs többé az életedben.
jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg elengedni az egészet. Majd, amikor találkozol valakivel, aki tényleg megérdemel, akkor még hálás is leszel neki, hogy otthagyott. Örülj neki, hogy "csak" ennyi idő kellett hogy kiderüljön milyen is ő. Nekem szerencsémre csak 3 év kellett :))
jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Jól ki lettél használva, amíg tanult,volt hol laknia Bp-n, eltartották, most hogy már közel a diploma és neki is le kellett volna valamit tennie az asztalra (dolgozni, ha nem tanul), egy mondvacsinált okkal megszabadult tőled. Azért az duplá vicces, hogy évek óta együtt éltek, és az anyja most találja ki, hogy még korai neki a háziasszonykodás :D Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, és legyen ez tanulópénz!
jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy most lett vége a kapcsolatnak és 1-2-3 gyerek után. Ez a lány egy élősködő, dolgozni nem szeret, csak hazudozni tud.
jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Akartam egy kis frissítést írni ezzel a kérdéssel kapcsolatban:


No contactban vagyunk már kb. 2 hete, igazából még vannak szomorú pillanataim, de a nárcisztikus személyiségzavarnak is utánaolvastam elég rendesen az elmúlt időben, és kezdek rájönni, hogy esélyesen ő is ebben szenved. Inkább magamat sajnálom már, hogy egy ilyen ördögi körbe verődtem, de legalább tapasztaltam. :)

márc. 15. 14:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban hibáztál, hogy egyáltalán vele voltál.
márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos, azonban mivel nem tudtam észrevenni ezeket a jeleket, elvakított a szerelem, meg hogy minden olyan jó vele, nyilván ez lett a vége sajna. :/
márc. 16. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!