Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy szeretetben/baráti hangulatban váltatok el egy exetektől? Milyen érzésekkel gondoltatok a személyére/a régi kapcsolatotokra a későbbiek során?

Figyelt kérdés

jan. 23. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen. Baráti viszonyban maradtunk, de nem tartottuk aktívan a kapcsolatot, csak ritkán irogattunk. Jó volt így lezárni, nyilván fájdalmas volt az elején, de nekem jó példa arra, hogy ha őszintén szeretjük egymást, akkor azt szeretnénk hogy a másik boldog legyen. De mi inkább hosszan ismerkedtünk, tehát nem többéves kapcsolatról volt szó.
jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Akivel elválok, annak már komoly okai vannak nem az, hogy elmúlt a nagy szerelem.
jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én korrekt voltam rovid és tárgyilagos.
jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy ez működjön, két kritérium szükséges.


1. Mindkét oldalon el kell múlnia az érzéseknek.

2. Mindkettőnek tisztában kell lenni azzal, hogy tudnak mást találni.


Szerintem a fentiek szinte sosincsene meg, így az, amiről kérdezel, ritka. Szakításnál az egyik fél sérül (az, aki szereti még a másikat), illetve, akik bizonytalanok egy új párkapcsolat kialakítását illetően, - érthető módon - liánoznak.

jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt egy ilyen szakításom. Még gimisek voltunk, csak neki költözött a család vele ő is(másik város), és így nem nagyon tudtunk találkozni, úgyhogy szakítás.
jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt ilyen. Mi a kapcsolat(-szerűség, jártunk vagy 2 hónapig) alatt sem lettünk szerelmesek, így viszonylag könnyű volt. Nem tartottuk aktívan a kapcsolatot, szakítás után ~1 évig még párhavonta beszéltünk, egyszer-egyszer összejöttünk szexelni, amikor egyikünknek sem volt senkije, aztán ez így abbamaradt. Nincsenek negatív érzéseim vele kapcsolatban.
jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Baráti társaságban volt olyan barátnőm aki az exével így ment szét. Jóba maradtak, ugyanaz a szakmájuk így szakmai dolgokban is kért segítséget, ritkán beszélnek és ennyi. Kultúráltan kezelték. Sztem tök jó!
jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az összes exemmel ilyen a viszonyom, egyet kivéve.

Első barátommal 1.5 évet voltam együtt, lassan 9 éve szakítottunk, azóta is barátok vagyunk. Soha nem volt köztünk semmi szakítás után, még egy csók sem. Vele nem gyakran beszélek, de tudom, hogy a bajban lehetne rá számítani. Találkozni pár havonta-félévente szoktunk.

5 éves kapcsolatomnak 1.5 éve lett vége, baráti kapcsolatban maradtunk, viszont mi a kapcsolat előtt is barátok voltunk. Vele szinte mindennap beszélek, fontos ember az életemben.

Nem sokkal ezután volt egy rövid kavarásom (1.5 hónap), itt nem szépen váltunk el egymástól, viszont utólag megbeszéltük a dolgokat és azóta is jóban vagyunk. Itt közrejátszhatott hogy egy a baráti társaságunk, ergo kb havonta találkozunk. Ennek ellenére őt is nagyon kedvelem emberileg, semmi rossz érzés nincs bennem felé.

Legutóbbi exemmel én szakítottam, de nagyon szépen váltunk el. Ő szeretne velem jóban lenni, én is szeretnék vele, de jelenleg ezt nem tartom lehetségesnek, ugyanis vannak még érzelmeim felé. Amint elmúlnak az érzelmeim, és teljesen tovább tudok lépni, akkor mindenképp nyitott lennék a barátságra vele is.

Egyetlen, akivel nem sikerült jóban maradnom, az a 2. exem, de vele nem is akartam, mert emberileg kiábrándultam belőle. Miután vége lett 1-1 kapcsolatomnak, utána soha nem kavartam össze senkivel, szigorúan baráti a viszony.

26N

jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!