Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy évet voltunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brigike2121 kérdése:

Egy évet voltunk együtt a páromal (20,21 évesek vagyunk most) már egyszer voltunk együtt de azt igazából gyerekkori szerelmnek nevezném 14 évesek voltunk első barátom volt neki is én voltam az első akkor semmi szex nem volt köztünk ??!

Figyelt kérdés
Minden jó volt ősze költöztünk el is jegyzet nagy szerelem volt vagy most is nem tudthatom tényleg igazi volt minden de viszont egy hete igy magától jött minden el mondta hogy két hónapja nem érzi már azt amit régen nem szeret és nem is vonzódik hozzam nagyon le vagyok törve és szomorú is vagyok néha azt mondja még nem ment el és itt van máskor meg hogy sajnálja de örökre igy döntött de ha valaki nem szeret az hogy tud ölelni és puszilni egy folytában ? Nem tudom valami nem tiszta nekem láttom rajta hogy szomorú ? Ő soha nem kellet dolgozón hogy ősze jött velem ki jöttünk külföldre és mindent magunknak kellet csinálni ő meg volt szokva hogy othon minden meg van talán ez a baj hogy neki ez enyire sok most? Szerintetek lesz még ebből valami? El tudd felejteni engem ?

jan. 25. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

puszilgat, kedvel =/= szerelem. S ja ha 20 éves korodra ennyire tellett nyelvtanból akkor tényleg komoly gondok vannak a mai oktatással...

Amúgy meg csillagom 20 évesen itatod az egereket? Előtted az élet husom.

jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1 év intervallumban nem is beszélhetünk szerelemről. Amit ő érzett irántad az maga a fellángolás és elmúlt. Soha nem szeretett téged és nem is fog. Heverd ki és kezdj el aztán ismerkedni, előtted az élet.
jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!