Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt öltöztem gyerekkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt öltöztem gyerekkori barátommal, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Röviden rólunk:

Együtt kezdtük a gimnáziumot, még 2009-ben. 2 év kihagyással szinte napi kapcsolatban állunk, nagyon értjük egymás humorát, amikor csak tehetjük mindig együtt vagyunk. Együtt jártunk el vásárolni, moziba, enni stb... Szóval rengeteg időt töltünk együtt. Elmondhatom, hogy a legjobb barátok vagyunk egymásnak.

Ő egy kicsit magának valóbb, mindig elmondja, hogy rajtam kívül csak egy barátja van, és hát ez igaz is, pedig könnyen szót ért idegenekkel, de valahogy mégsem szimpatikus neki más rajtunk kívül...


Úgy döntöttünk, hogy megcsináljuk motorra a jogosítványt, és eljárunk majd motorozni. Még a rutin vizsga előtt állunk, és mondanom sem kell, hogy oktatásra is együtt járunk. Elvitt autóval és együtt mentünk öltözni is, ekkor még nem is volt semmi "baj", mert fehérneműben rengetegszer láttuk már egymást. Oktatás után viszont lekapta az alsóját is, mert beleizzadt

Nyilván láttam már korábban is, hogy nagy csomaggal jár, de teljesen ledöbbentem, mikor megláttam a csomagot csomagolóanyag nélkül, nem akartam megnézni, de nem bírtam nem nézni...

Korábbi partnereimnek erektált állapotban nem volt ekkora...

Eddig valahogy sosem úgy néztem rá, mint társ, csak mint barát.

De most a férfit látom benne, megváltozott ahogy gondolok rá, ahogy nézek rá...

Mi tévő lehetnék? Szerintetek felhozzam a témát? Vagy ezzel tönkretehetem a bizalmát felém? Ezzel gyakorlatilag el is veszíthetem a legjobb barátom?


2022. szept. 8. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
"Szerintetek felhozzam a témát?" Milyen témát? Hogy láttad nadrág nélkül? Tudja. És?
2022. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt a témát, hogy máshogy nézek rá, mint eddig
2022. szept. 8. 21:35
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Nyilván nem vagy nő, különben ennek rohadtul nem tapsikolnál! Ha eddig nem érdekelt volna mint férfi ezután sem érdekelne, attól, hogy giga nagy még annyira sem vágynál rá.

Rosszul trollkodsz!

2022. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
odaírhattad volna, h. nő vagy, ha akarom, olvashattam volna ezt egy meleg szerelem leírásának is.
2022. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

#4


Pedig akkor olvastad volna jól, ez egy buzoid story.

2022. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is meleg a kérdező.

Én biztos nem hoznám szóba.

Régóta barátok vagytok, ha vonzódna hozzád, tudnál róla. Csak tönkreteszed a dolgot és benned sem őszinte érzelmek vannak, mert az is már előbb előjött volna.

2022. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha nő vagy felhozhatod, ha meleg és a haverod meg hetero akkor ne hozd fel a dolgot. Nem igazán díjazzák a heterók ha egy másik pasi stílorja a cerkájukat és "másképpen kezd gondolkodni" rájuk.
2022. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bi vagyok, 28 F
2022. szept. 8. 22:52
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mond el neki, akarsz tőle valamit egyáltalán? Neki szól ez a szexuális vonzalom vagy csak a farkának? Ha másnak lenne ilyen farka, de nem ő lenne, akkor leállnál azzal a másik pasassal? Illetve fordítva, ha nem olyan farka lenne, akkor bejött volna neked? Szerintem ezt tisztázd le magadnak, hogy csak a teste vonz-e, mert ezt el fogod tudni engedni egy idő után. Ha tényleg éreznél iránta valamit a szexuális vonzalmon kívül, akkor nem abban a pillanatban döbbentél volna rá, amikor a farkát fixíroztad.
2022. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as Oké biszexuális vagy. Na és!

Ha a gyerekkori barátod, akkor 2009 óta teljesen nyilvánvaló, hogy hogyan viszonyultok. Ennek semmi köze a farka nagyságához, és ha arra vágyna, hogy megdugjon, rég tudnál róla.

Felejtsd el!

2022. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!