Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párommal egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal egy éve vagyunk együtt, most költöztük össze. Neki van 3 gyereke, nekem pedig volt egy nagyon rossz gyerekkorom ami most, mikor a gyerekekkel vagyok újra előjön. Szabad akarok maradni, de mégsem tudtam otthagyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok ő 39. Kéthetente összesen 4 napot vannak nálunk a gyerekek. Most voltak nálunk a héten először és a karácsony miatt 3 napt egyfolytában együtt leszünk. Mivel új, ismeretlen ember vagyok nekik ezért folyamatosan próbálgatják a határaikat ami abból áll hogy összevissza kiabálnak rohangálnak egymást bántják és engem is. Tudom hogy ez miért van, és számítottam is rá de most hogy megtapasztaltam a valóságban is ezt a gyereknevelés dolgot rájöttem miért nem szültem még senkinek. Arról nem is beszélve hogy mindenki aki gyereket nevel a környezetmben szenved, kortól a gyerekek számától és anyagi helyzettől függetlenül. Nekem ez nem kell, a testvéreimet is részben én neveltem, nem volt jó gyerekkorom és azt hiszem most akarom bepótolni. Ha nem szívből jön ez az egész akkor úgy érzem nincs értelme. Viszont valamiért mégsem léptem ki. Valahogy azt érzem hogy ez egy nagyon jó tanulás nekem és alapvetően minden rendben van a párommal, az exével is jól kijövök nem megy az utálkozás. Vannak közös céljaink és szeretjük egymást. A családomnak ez nagyon fura, nekik nem veszi be az agyuk hogy miért vagyok egy háromgyerekes férfival, és igazából én sem tudom. Csak sodródom? Vagy nem vagyok elég határozott? Ott kéne hagynom? Nagyon sokat tanultam az elmúlt egy évben (amióta vele vagyok) magamról, a világról, emberi kapcsolatokról. Mégis menekülnék.
2016. dec. 24. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Hát menekülj!

Nekem is nehéz gyerekkorom volt, van négy gyerekem, és nagyon örülök nekik. Neked ez nem való, nem baj.

2016. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Más gyökér gyerekeit én se nevelném szivesen
2016. dec. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Adj magadnak egy számodra megfelelő időhatárt amiben felmérhetetlen mit érzel, mennyire látod karácsonyi bolondok háza nélküli mindennapokban, hogy működőképes lennél e ezzel a családdal. Kicsit pro kontra. Itt ugye nem valószînű, hogy lenne majd saját baba cserébe van az import ez mennyire jó neked is, hisz ha inkább megatîv akkor nem lehet vele mit kezdeni hiába a pasival a jó kommunikáció vagy közös elképzelések ha ez a mindennapi életben akadozik. Esetleg ha látsz benne lehetőséget egyesével is ismerkedhetsz a gyerekekkel néha leülni rajzolni, malmozni, lehozni velük úgy mégsincsenek túlerőben.

De azt is vedd figyelembe, hogy hány évesek, mióta vagy velük ne kötődjenek hozzád túlzottan ha nem vagy biztos a közös jövőben.:)

2016. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy hagyd ott. Ne keserítsd meg ezzel az életedet.


Én is 40-es pasi vagyok gyerekekkel.

2016. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor mar éppen megbarátkoztam a helyzettel, jött egy srác...csak beszélgetünk , nem csináltunk semmit de tudom hogy már ez is megcsalás. Neki nincsenek gyerekei es sokkal jobban hasonlítunk mint a párommal. Iszonyatosan erdekel ez a srác viszont borzalmasan szeretem a páromat. Viszont ha igazán szeretném akkor bele sem mentem volna ebbe az ismerkedős dologba. Mi számít? Már kialakult érzelmek vagy a több erőforráshoz való hozzáférés lehetősége? Tudom hogy a párommal nem lehetnék annyira boldog mint ezzel a sraccal de őt ismertem meg előbb. Megis, 2 hetente szakítani akarok. Szegényt teljesen kiborítom és én is tönkremegyek bele ha ezt igy folytatom.
2017. jan. 1. 08:45
 6/6 anonim válasza:
Mit döntöttél?
2018. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!