Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt hittem túl vagyok rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem túl vagyok rajta, de igazából nem megy. Neki miért megy? Miért fordult ellenem? Miért vagyok még mindig ugyanolyan szarul?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel még november közepén szakítottunk, majdnem 5 évet voltunk együtt, együtt éltünk, minden. A kapcsolat elején óriási volt a szerelem, sok boldog pillanatot és pár mélypontot is átvészeltünk. Mindketten úgy gondoltuk, együtt fogunk megöregedni, mikor szakítottunk úgy váltunk el, hogy leszünk még együtt, de mindkettőnknek baromi sokat kell még fejlődnünk, fel kell nőni még(Én 33 ő 25). Miután haza költözött a szüleihez, hétről hétre távolodni kezdett tőlem, ritkította a kapcsolatot kettőnk között, én kezdtem egyre szarabbul lenni emiatt. November végén volt a szülinapom, arra még kaptam ajándékot. Még láttam a szemében hogy fontos vagyok neki. karácsonyra már nem kaptam semmit sőt kezdett kihűlni részéről a dolog teljesen.. Már beszélni sem nagyon akart velem. Szilveszterkor már mással volt, azóta engem teljesen megutált, ellokott magától, és már egy új szerelme van. Annyira fáj. Nyilván túlélem, nyilván hibáztam sokat, ezeket tudom. De ennyire gyorsan elfelejteni engem és ellenem fordulni, ez ami a legjobban fáj. Köszi ha elolvastad. A környezetemet már nem akarom ezzel terhelni ;)

jan. 27. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem, hogy ellened fordult, inkább maga felé. Szeretne boldog lenni.
jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom, én viszont szerettem volna ha megtudjuk ezt is oldani együtt. Sajnos rosszul viseltem a dolgot és bár ez oda-vissza igaz, mondtunk egymásnak olyanokat amiket nem kellett volna. Úgyhogy de, ellenem fordult a szó szoros értelmében. Van miben fejlődnöm nah.. sajna csak utólag vagyok okosabb
jan. 27. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Mint ahogy a meme-ek mondják, a csajok sokkal könnyebben lépnek túl általában


Valószínűleg már érlelődött amúgy benne, próbálj tovább lépni, ne beszélj vele többet. Először nehéz lesz, de hosszútávon jobban jársz

jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem fordult ellened, csak az élet megy tovább. Valószínűleg azért lépett könnyebben tovább, mert társasági életet él és új barátja lett, akivel boldog.


Szerintem azért vagy szarul, mert görcsösen ragaszkodsz a múlthoz és nincsenek opcióid. Tessék szépen kimozdulni és élni, mert csak egy életed van!

jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem fordult ellened, éli tovább tényleg az életét. Lehet nem jön össze neki az új kapcsolat, lehet hamar kezdett újba, mert nem vagy se te, se a kapcsi rendesen kiheverve még. Viszont hozzád hiába kullogna vissza, vagy fogadna téged vissza köztetek a kapcsolat már nem működhet igazán soha hiszen nem oldottátok meg a problémákat és talán vigasztalódik mással míg te nem (hiába szexelsz mással).

Lépj túl rajta, bele fog telni az az 5 év biztosan még félévbe- egy évbe is és inkább magadat fejleszd, hogy az új kapcsidban ne kövess el hasonló hibákat. Vele hiába foglalkozol. Vége.

jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

"Mindketten úgy gondoltuk, együtt fogunk megöregedni, mikor szakítottunk úgy váltunk el, hogy leszünk még együtt, de mindkettőnknek baromi sokat kell még fejlődnünk, fel kell nőni még..."


Ez a legnagyobb hülyeség, amit lehet egymásnak ígérni, mert nem tudod mit hoz a jövő.



"Szilveszterkor már mással volt, azóta engem teljesen megutált, ellokott magától, és már egy új szerelme van. Annyira fáj. Nyilván túlélem, nyilván hibáztam sokat, ezeket tudom. De ennyire gyorsan elfelejteni engem és ellenem fordulni, ez ami a legjobban fáj."


Látod nem tartotta be az ígéretét, vagy te értetted félre.


Most úgy őszintén az a bajod, hogy nem sír otthon?

Sírhat, bár 100%, hogy már elég könnyet ejtett érted/miattad.

Vagy az a bibi, hogy kapcsolatban van? Nem szerelmes ilyen rövid idő alatt, ez inkább búfelejtés, szex, vagy fellángolás/fizikai vonzalom.

Rosszabb esetben ő a szeretője volt a kapcsolat alatt veled és most vele van. De ha úgy van miért törődsz egy cédával még?

Veled sehogy se lenne boldog, de sajna te se vele.

jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltesd, ha valamelyikőtök nem akarja 100%-osan.

Férjem megcsalt, elköltöztem, hajlottam volna nagyon a megoldásra, újrakezdésre. Férjem csak mondogatta, de nagyon lehetett rajta érezni, hogy neki nagyon is jó, hogy nem lakunk vele. Így amikor végleg kimondtam, hogy hagyjuk, nem is kapálózott.

Hagyd őt, éli az életét, én is sokat sírok. Férjem vígan elvan a mostani életével. Hát ez van, semmiképp nem szabad erőltetni.

jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, természetesen az én célom is a továbblépés, nem akarok már tőle semmit, hagyom őt élni. Próbálom kizárni őt a fejemből, de nagyon rossz érzés nekem ha mással látom. Csak nehéz, mindennap gondolok rá, álmodok vele. Elveszítettem, elfogadtam már.
jan. 28. 13:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon padlón vagyok, abban sem vagyok biztos hogy elfogadtam a helyzetet. De azt sem engedhetem hogy lássák rajtam hogy magam alatt vagyok. Megint az önsajnálat..
jan. 28. 21:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!