Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha párom szakítás után elutasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párom szakítás után elutasította hogy maradjunk barátok akkor ugye nem is szeretett soha igazán, csak a testem kellet neki?

Figyelt kérdés
azt mondta ő nőkkel nem barátkozik meg amúgy is van épp elég barátja és ha én így döntöttem akkor viszlát
jan. 30. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Miért is kéne, hogy szakítás után barátok maradjatok? Nincs már közötök egymáshoz. Te meg már beszéled be magadnak a hülyeségeket...
jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Miért kellene "barátoknak" lenni a szakítás után? Sosem fogom ezt a mániát megérteni. Vagy itt a "barátok" alatt azt érted, hogy "ugorj, ha parancsot adok, lehetőleg úgy, hogy ne kérj cserébe semmit". Ebbe senki nem megy bele. HAHA.
jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt, hogy itt akkor levan zárva, már nincs közötök egymáshoz. Nem kell barátoknak maradni. Lehet szépen szakítani, harag nélkül, de ez a "maradjunk barátok" nekem is fura. Akivel békénben váltam szét azzal ha talákozok köszönünk, max van egy small talk, hogy hogy vagy? Jól, te? Én is. De ennyi. Nem járunk össze, nem vagyunk barátok,nincs harag, de vége van.
jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon rosszul látod.


Ostoba dolog szakítás után barátnak maradni.


sosem fogsz túllépni rajta, soha!


Jobban teszitek ha elválnak útjaitok, ez a normális.

jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Így tud elfelejteni. Fáj neki a szakítás. Vagy még szeret kicsit. 40f
jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem akar fájdalmat okozni egyikőtöknek sem és ez a bölcs döntés.Hiszen képtelen a barátod lenni.Ez azt jelenti, hogy érez irántad,viszont szeretne elfelejteni.
jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha szakítottatok, egyszer s mindenkorra le kell zárni. Ha valamelyikteknek (vagy mindkettőtöknek) új partnere lesz, nem valószínű, hogy örülne ennek a barátságnak.
jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel te sem szeretted őt soha, különben nem hagynád el.
jan. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Hamarább te nem szereted ha képes lennél barátkozni vele, mint fordítva. Amúgy meg nem egészséges az exekkel "barátkozni" mert nem tudod kiheverni a másikat rendesen, ráadásul az új párod biztosan nem nézné jó szemmel.
febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék barát maradni egyik exemmel sem.

Nem azért mert fáj a szakítás, hanem mert aki egyszer becsapott, megcsalt, lelépett egy másik nővel, vagy hitegetett 1 évig hogy majd ez kapcsolat lesz csak most nem áll úgy anyagilag(wtf), az nem barát és semmiképp sem akar nekem jót. Csak önmagának.

Ha én szakítottam, ha ő hagyott el, teljesen mindegy.

febr. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!