Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kapuzárási pánik vagy felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Kapuzárási pánik


Sziasztok!

Próbálom megfejteni a párom gondolat menetét.

Az eset úgy kezdődött, hogy volt egy 6 éves kapcsolata akit 5 év után elvett feleségül (babaváró hitelt vettek fel, közös ház és minden oda veszett). Aztán rá egy fél évre a lány kiszállt a kapcsolatból másik férfi miatt. Engem is akkor hagyott el az akkori párom és mivel jóban voltunk így megbeszéltük, hogy mivel mindkettőnknek vannak szükségletei így össze járunk hébe hóba. Aztán ebből kialakult az Ő részéről egy érzelem aztán szépen össze jöttünk. Március végén április elején már egy párt alkottunk. Ő még papiron házas volt így addig nem akartunk össze költözni még el nem vállt hivatalosan és addig nem is nagyon szerettük volna nyilvánosságra hozni bár ez lehetetlen volt. Októberben össze költöztünk. Nagyon jó volt minden mindent megbeszéltünk volt egy vitának de az is egy apróbb dolog. Sosem veszekedtünk még a sex is tökéletes. Van egy kislányom aki igen problémás de csak egy 3 éves dacos óvodás. Vele is kijött, sőt még azt is megbeszéltük, hogy hamarosan mi is szeretnénk egy gyereket és egy családot. Édesanyámmal is jó viszonyban van és a családom minden tagjával ugyan így fordítva is. December végén már furcsán viselkedett és január elsején elmondta, hogy már nem azok az érzései mint az elején. Ezek után megbeszéltük, hogy megpróbáljuk folytatni és meglátjuk mi lesz. Aztán egy hete rákérdeztem, hogy mit érez és azt mondta nem változott az érzése csak rosszabb így elköltözik. Egy hétig még együtt lakunk mert nekem nagyon nehéz feldolgozni de nem haragban váltunk el. Sőt barátok maradunk és mindemellett azt is megbeszéltük, hogy a szexuális kapcsolatot fenntartjuk ha mindkettőnknek működik. Nincs másik lány a dologban. Nem akar sem új kapcsolatot sem gyereket. Nem tudom mi lehet ez. Minden tökéletesen működött és sosem volt baj. Vajon megijedt? Lehet még esély újra kezdeni? Úgy gondolom lehet csak egy kis időre van neki szüksége.

Kérem írjátok tapasztalatokat vagy esetleg tanácsot. Nagyon kétségbe vagyok esve.



#párkapcsolat #kétségbeesés #Kapuzárási panik
jan. 31. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pótlék/ugródeszka/búfelejtő voltál. Valójában nem volt beléd szerelmes csak azt hitte, fellángolás volt az érzés részéről irántad és már el is múlt. Szerintem egyáltalán nem kéne vele tartani a kapcsolatot pláne nem szexelni vele, mert az önbecsülésed tönkre fogja vágni, hogy nem szeret, csak szexre vagy jó és ő úgyis el fog tőled búcsúzni örökre ha más személlyel össze fog állni.
jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem véletlen kereshetett mást az exe..ezek mindig redflagok.


Amugy szerintem neki sok az együtt élés, csak szexkapcsolatot akar, mást ő nem akar nyújtani.

jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A gyerek a problema.
jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eldobom az agyam. Elhagy a partnered, de még összejársz vele szexelni?


Én ezt a "nem haragban váltunk el" dolgot sem értem.

Ha nincs közös gyerek, ház vagy vállalkozás, akkor nem kell tartani a kapcsolatot, akár haragban, akár barátságban váltál el. Nem kell chatelni, beülni egy kávéra meg facebook bejegyzéseket követni.

Szexelni meg pláne nem.

jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 exével nem volt gyereke.
jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne legyél már lábtörlő.
jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az komoly ...tényleg ennyi eszed nincs ???

Csak használni fog semmi mas

jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!