Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bunkóság a részemről, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság a részemről, hogy nem szeretném, ha az exem eljönne hozzám?

Figyelt kérdés

Egy toxikus kapcsolatból jövök ki. Külföldön élek és kedden bejelentette az exem, hogy pénteken jön és a hétvégét együtt töltjük. Mondtam neki, hogy ez nem így működik és nem szeretném, ha jönne. De ő mondta, hogy most nagy szüksége van rám, mert lelkileg nagyon rossz neki, hogy én elhagytam és különben is most rúgták ki a munkahelyéről is. És legyek megértő, hogy ő velem szeretne lenni.

Amikor még jött ki hozzám akkor én vettem neki jegyet, mert neki nincs bankkártyája. Nem tudom honnan van neki jegye vagy csak blöfföl (mindig ezt csinálta). De én nem szeretném, hogy ide jöjjön, főleg úgy nem, hogy csak bejelenti, hogy van jegyem és pénteken ott vagyok nálad.



febr. 1. 09:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru, csinalj programot, akkor akarmit is akar meg fog hiusulni. Ha a szep szobol nem ert, akkor majd rajon magatol, hogy mar semmi koze hozzad. Amugy meg tiltsd le.
febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól az exed... Nem is tudom minek beszélni.
febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy nem! Ha meg mégis megjelenne, nem engeded be vagy hívod a rendőrséget.
febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek állsz vele szóba? Tiltsd le, de előtte írd meg neki hogyha megjelenik nálad a rendőr várni fogja az ajtó előtt!
febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Párom szakítana velem, ha az exemmel bármit is kommunikálnék. Ha nem lenne párom, akkor se tartanám a kapcsolatot az exemmel. Nemhiába ex ugye..
febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad!

Ne engedj a nyomásnak!

Küld el a tudod hova..

febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Erre egy egyszerű megoldás van, úgy hívják, hogy nemet mondás. Gyakorold.
febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én mondtam neki, hogy ne jöjjön, mert már vége van! És nem szeretném, ha itt lenne.

Csak erőszakoskodik, hogy ő jön és kész. Tudja hol lakom.

febr. 1. 10:09
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem leszel otthon, ha megy, ne engedd be! Mi már ez, hogy akkor is megy, ha nem akarod? Végső esetben, ha zaklat, szólni kell a rendőrségnek. Hát elmebeteg ez az ember?
febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb most az, hogy ne engedj, akármit is mond és ha esetleg megjelenik, hívj rendőrt - ne sajnáld meg, ne essen meg rajta a szíved, ne dőlj be egyetlen szavának sem. Ja és tiltsd le, még most, ne tudjon írkálni sem.
febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!