Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez tényleg bunkóság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg bunkóság lenne részemről?

Figyelt kérdés

Rám írt társkeresőn egy 25 éves csaj, vagyis csak beszélgetést szeretett volna kezdeményezni. Visszaigazoltam a kérelmét mert tetszett, plusz szimpatikusnak tűnt a profilja alapján.

Az első pár mondat után már látszott, hogy a helyesírás nem az erőssége.

Először nem foglalkoztam vele, de mikor már egyre súlyosabb helyesírással írt, nem tudtam szó nélkül hagyni. Egyáltalán nem vagyok egy nyelvtan náci, sőt mindenki véthet hibákat a magyar nyelv nehézségéből fakadóan. Mint mindenki én is belebotlok egy-egy hibába, de ez azért már elég húzós szerintem:


menny-menj, ijen, ojan, lessz, hadjuk, aszt-azt 2.-dikk, muszály egyellőre stb.


Nagyjából így kell elképzelni, miről is volt szó.

Mondtam neki, hogy nagyon gáz ahogy írsz és bocs de ezt nem tudom szó nélkül hagyni. Erre megkaptam hogy mekkora bunkó paraszt vagyok, és amúgy is mindenki így ír, nem a helyesírás a lényeg.

Tényleg bunkóság volt beszólni neki ezért?


2019. aug. 20. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Jól tetted. Igénytelen emberekkel nem kell foglalkozni. Aki pedig a digitális világban nem tud helyesen írni, az igénytelen. (A typo belefér.)
2019. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én sem folytattam volna vele, sok mindent le lehet szűrni az ilyen igénytelenségből.
2019. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Igazad volt! Ez már kommunikációs igénytelenség!
2019. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem, aki igénytelen arra ami amúgy alap dolog lenne, nem tudom milyen lehet az élet más területein.
2019. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt bunkóság a részedről. H...e nő amúgy is h...e pasinak való, majd megtalálja a saját "foltját".
2019. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Be kelet volna kapcsolni a hejesirás elenörzött.


..

...

opsz..

2019. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt. Én is se tudom szó nélkül hagyni a borzasztó irományokat. Aki a helyesírásra nem fordít gondok, az másra sem igazán figyel.
2019. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem figyel oda a helyesírásra, az nálam felejtős. Aki szerint meg nem fontos, hogy egy friss kapcsolatban megtiszteljük a másikat azzal, hogy odafigyeljünk az írásunkra, az pláne "kuka".

Ha nem voltál vele durva, akkor még szívességet is tettél neki. Hátha a következőkben oda fog figyelni.

Bár amiket említettél, azok annyira durva hibák, mintha megragadt volna az alsó tagozatban, lehet, hogy ennyi telik tőle.

2019. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!