Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy bunkóság ez részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság ez részemről?

Figyelt kérdés
Mondtam a lánynak, hogy jó nekem a mai nap a találkozóra. Ma rámírt, hogy áll-e még a találkozó èn meg írtam, hogy kiderült, hogy van egy koncert jegyem mára és mégsem jó. Hívtam volna magammal, de sajnos elkelt az összes.
2021. aug. 2. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Csak nem vad fruttik? Ticketswapen van egy csomó jegy.


Amugy, irtal neki masik idopontot, hogy mikor talizhatnatok?

2021. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ticketswap… ket kattintas lenne jegyet venni neki
2021. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem arra.
2021. aug. 2. 16:26
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nem bunkóság. Írd meg Neki, hogy próbáltál jegyet keresni, de elkelt, te pedig nem adnád már el.

Ajánlj neki "kárpótlást", hogy elmentek valami szép beülős helyre, vagy ami progit szeretne, és hogy nagyon szeretnél vele találkozni, ne haragudjon stb. Ha normális, szerintem nem veszi zokon, vele is megeshetett volna fordítva.

2021. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

"èn meg írtam, hogy kiderült, hogy van egy koncert jegyem mára és mégsem jó. Hívtam volna magammal, de sajnos elkelt az összes."


Nyilván igazat mondasz, de valahogy olyan lekoptatás szagú a dolog, szóval lehet, hogy nem lesz több dobásod.

2021. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez bukta. És nem azért, mert koncert jegyed van, hanem mert megbeszéltél vele mára randit, és csesztél szólni neki, hogy mégsem jó.
2021. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
6-sal egyetertek. Nem az a baj, hogy koncertre mesz, hanem az, hogy nem is szoltal volna neki, ha nem ir rad. Szoval igen, ez rohadt nagy bunkosag. En tuti nem akarnek toled semmit ezek utan.
2021. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek a #6 és #7-el. Sőt! Akkor lett volna a lejobb, ha mégis szerzel neki egy jegyet vagy ha nem, akkor inkább vele találkozol! Gondolom, egésznap arra készült, hogy veled találkozzon. Lehet, ez neki nagy csalódás.

Mindig azt szoktam kérdezni: Te mit éreznél vagy tennél fordított helyzetben? És ebből kell kiindulni.

2021. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derül ki ilyesmi? Nem tudtad,hogy koncertre mész? Miért vártad meg amíg ír? Szerintem 10-ből 9 nő egy ilyen után soha többet nem állna veled szóba.
2021. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Bunkóság az, hogy aznap szólsz neki, bár ha jól értem, akkor ő nem a barátnőd. Kérdéses egy másik tali, de talán megérti.
2021. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!