Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bunkóság részemről vagy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság részemről vagy jól teszem?

Figyelt kérdés
A pasit évek óta ismerem, ezalatt sokféle viselkedést tapasztaltam tőle.Volt olyan eset, hogy utólag tudtam meg, hogy közvetlenül helyettem választott egy másik lányt, de az is előfordult, hogy komolyan próbálkozott nálam, de az én bénázásom miatt nem lett belőle kapcsolat. Szóval pár találkozásnál tovább soha nem jutottunk, mert valami miatt mindig elakadt köztünk a dolog. Az utolsó alkalommal az volt, hogy írt Fb-on, pár levél után eltűnt és lett barátnője. Ennek jó pár éve, azóta nem hallottam felőle és nem is tudom, hogy hogyan alakult az élete. A napokban rámírt,én viszont mivel nem tudom, hogy most éppen miért írt, inkább nem válaszoltam neki, ő pedig nem ír újabb üzenetet, amiben megkérdezné például, hogy miért nem válaszolok vagy nem tudom, bármit írhatna újra. Szerintetek bunkó voltam, hogy nem írtam vissza vagy helyesen viselkedtem? 24/L.
2018. nov. 21. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted azután, hogy eltűnt és lett neki mást. Ne is válaszolj neki!
2018. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

jajj! képzeld el, a legjobb barátnőd is itt járt az oldalon tegnap.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2018. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
:D
2018. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Oops!!
2018. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Te már döntöttél. Válaszolni akarsz neki, mert (számomra érthetetlen okokból kifolyólag, főleg a férfi előéletét ismerve) szimpatikus számodra, de legbelül tudod, hogy rohadtul nem kéne, mert szamár lennél ló helyett.


Ha neked jó így, csináld.

2018. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, jól látjátok a két kérdés ugyanarról a helyzetről szól. Tegnap este barátnőm megmondta, hogy itt kérdezett rólam. Én pedig teljesen kiakadtam, hogy miért beszéli ki szó nélkül a hátam mögött az én problémámat. De ha már így alakult, úgy voltam vele, hogy legalább tőlem származzon most már a dolog, ezért írtam ki ma egyrészt. Másrészt pedig kicsit elkeseredett vagyok a helyzet miatt, ahogy a legutolsó válaszoló is írta, szeretném azt hinni, hogy bízhatok benne és válaszolni, de ugyanakkor azt is érzem, hogy ez így nem jó...
2018. nov. 21. 16:36
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
figyelj, őszinte leszek veled. nekem is van egy ilyen csaj, ebben az esetben én vagyok a bunkó, 2 évente jelentkező srác. Kivéve, hogy néha részegen is szoktam írni a csajnak, akkor van 3 oda-vissza üzenet, és ennyi. Többször kevertünk, tudom, hogy bejövök neki. Nekem ez ilyen egónövelős dolog, előhúzom amikor szükségem van egy kis visszaigazolásra, érdeklődésre, de barátnőnek nem igazán kellene, maximum kezelgetni, azt is titokban. mentségemre legyen szólva, szinte csak részegen írok neki, szombat-vasárnap hajnalban, úgyhogy ha nem hülye, ő is tudja. lehet lepontozni, csak segíteni akartam :D szerintem neked erre nincsen szükséged.
2018. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
*7-es válaszoló! Miért pontoználak le? Őszintén írtál és nekem azt hiszem erre van a legnagyobb szükségem, mert én ebbe a dologba már teljesen belemerültem. Annyira szeretném azt hinni, hogy egyszer én lennék számára "A barátnő", hogy nem látok tisztán. Szóval csak azt akartam írni, hogy köszönök minden segítő szándékú hozzászólást!
2018. nov. 21. 16:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

persze, azért írtam, hogy neked segítsek, és azért, hogy engedd el ezt a gyereket.


de mindenki más is pontozgat, és ez a komment nem arra enged következtetni, hogy általánosan elfogadott, példaértékű, vagy legalábbis helyénvaló az értékrendem és a viselkedésem. neked ez egy hasznos válaszként jött le, a többieknek viszont csak egy egyszerű válasz lesz egy bunkó és lelketlen, nőket kihasználó sráctól. ezért fognak lepontozni :D

2018. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

*7-es!


Ez igaz, könnyű általánosítani és lepontozni, viszont én tényleg csak azt nézem, hogy a válasz számomra hasznos volt-e vagy sem és nem ítélkezem. Remélem, hogy ezt még olvasod, mert ha már ilyen hasonló a helyzet, lenne két kérdésem, ha nem gond:) 1. Ha srácnak most nem válaszolok, akkor abból neki ugye az fog lejönni, hogy már nem érdekel engem és, hogy hagyjon békén? 2. Ha összefutok vele valahol, akkor hogyan viselkedjek vele, hogy abból levegye, hogy már hidegen hagy engem?

2018. nov. 21. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!