Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bocsánatot kéne kérnem szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kéne kérnem szerintetek a stílusért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20/F vagyok.


Egy hónappal ezelőttig többször randiztam egy lánnyal (ő 22 éves), le is feküdtünk, én teljesen odáig voltam érte. A negyedik randinkon (egy szex volt addig) mondtam neki, hogy szeretném, ha a barátnőm lenne, és megkérdeztem, hogy ő randizik-e mással, és hogy ő hogy áll hozzám. Erre azt válaszolta, hogy neki a járáshoz még több kell, de hogy nem randizik mással és nem is szeretne. Két hónapig tartott közöttünk ez az állapot.


Egy hónapja közölte velem, hogy még előttem elkezdett mássla randizni, és vele szeretné folytatni. Nagyon kikeltem magamból, nagyon durva sértéseket vágtam a fejéhez. Nagyon összevesztünk, letiltottam minden platformon, közös képeket és üzenetváltásokat töröltem, a tőle kapott ajándékomat kidobtam, egyszóval felégettem minden hidat. Ő annyit mondott, hogy meg fogom bánni, amiért azokat mondat neki, amiket.


Tegnapelőtt mentem haza elég későn egy kihalt utcában, amikor egy bár előtt összetalálkoztam vele, egy kb. ötvenes férfi zaklatta, fogdosta, a lány meg védekezett. Odamentem, és behúztam a pasinak, meg belé is rúgtam, végül vérző orral ment el. A csajt hazakísértem (sajnos csak pár utcányira lakunk egymástól), közben mondtam neki, hogy egy szót se szóljon hozzám.


Tegnap este felkeresett a lakóhelyemen, hogy beszélni akar velem. Meg akarta köszönni, hogy segítettem neki. Mondtam, hogy nem vagyok féregirtó, ezért az ilyeneket, mint ő sem hagyom pácban, nem tartozik hálával, de takarodjon innen és ne halljak többé felőle. Erre sírva elment.


Most van egy kis lelkiismeret-furdalásom, de ezzel egyszerre azt is érzem, hogy szenvedjen csak, amiért engem átvert.


febr. 3. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
és ha a férfi kést ránt és leszúr, meghalsz, akkor meg a csaj írja ki a kérdést, hogy megbántott de megmentette az életem, mi legyen most
febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Kérj elnézést a saját magad nyugalmáért aztán soha többet ne állj vele szóba.
febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Igazad volt. Nagyon normalis vagy. En is igy csinaltam volna
febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, bocsánatot kellene kérned a stílusért.
febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell vele fogalkozni többet. Nagyon undorító módon bánt veled, te ennek ellenére mégis megmentetted őt, erre meg neki áll feljebb. Ne törd magad ezen
febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy érzed. Átvert, kamuzott, hitegetett. Szánni való szegény.
febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Azért a végén az a takarodjon innen elég erős volt. Nyilván értem, hogy megbántott és nem is kell jópofiznod, de azért nem is kéne így beszélni vele. Enélkül is világosan a tudtára adtad már, hogy haragszol rá.
febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg megérdemli, mert 2 hónapig hülyítette. A kérdező érzései el lettek tiporva. Akkor az a minimum, hogy visszakapta és nem kér elnézést fölöslegesen se a lány ee ő. Úgyse változik semmi.
febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy 20 F-től ez teljesen normális. Később azért kicsit higgadtabbak az emberek jó esetben, de ennyi idősen ez az őszinte.
febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!