Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normalis hogy ezek utan is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy ezek utan is idonkent hianyzik?

Figyelt kérdés
Kozos megegyezes alapjan szakitottunk, en kezdemenyeztem. Az volt az oka, hogy rajottem, hogy nem szeret igazan... Nem csalt meg de tulsagosan is erdekeltek mas lanyok, es neha emlitett, hogy kesobb el tudna magat kepzelni nyitott kapcsolatban stb... Valamint ha valamin kicsit kiakadtam rogton tamadott azzal, hogy mennyire onfeju es rugalmatlan vagyok. Amikor mar nem voltunk egyutt neha meg osszejartunk, es talan remenykedtem titkon hogy osszejovunk meg, amit utolag nagyon banok. O ezalatt megismert egy lanyt es meg akkor is nalam aludt csomoszor amikor mar tudta hogy ossze fognak jonni, sot miutan elmeselte a helyzetet akkor is beprobalkozott, hogy na meg egyet mielott mar nem lehet tobbe... Ez mar 8 honapja es azota is megalazva erzem magam es attol felek hogy mi van ha nem talalok soha jobbat mint amilyen o volt... 22L
febr. 3. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha még 1 év után is rajta agyalsz és nem azon vagy, hogy az önbizalomhiányoddal kezdj el valamit akkor nem ártana pszichológust felkeresni.
febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs önbizalomhianyom szerintem
febr. 3. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

"Ez mar 8 honapja es azota is megalazva erzem magam es attol felek hogy mi van ha nem talalok soha jobbat mint amilyen o volt..."



"...megismert egy lanyt es meg akkor is nalam aludt csomoszor amikor mar tudta hogy ossze fognak jonni, sot miutan elmeselte a helyzetet akkor is beprobalkozott, hogy na meg egyet mielott mar nem lehet tobbe..."


Ő tőle nem akadna jobb? Egy utolsó szemétláda, aki téged is megcsalt, igen megcsalt, de az új párját is megfogja.

És neked nincs önbizalomhiányod? Oké... ÖNBECSÜLÉSED NINCS!


Szenvedj akkor ha egyszer ennyire "okos" vagy, mást nem tudok írni neked.

febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A jó hiányzik belőle, de nincs visszaút.

"azota is megalazva erzem magam es attol felek hogy mi van ha nem talalok soha jobbat mint amilyen o volt..."

Szakítás után nem kell már találkozni és hagyni magad megalázni.

Fogsz olyat találni, aki szeret és tisztel, és veled akar maradni.

febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem valamilyen szinten normális, nagyon megalázó tud lenni, ha a párja megcsalja őt vagy hajlamos félremenni.


Én sem gondoltam volna milyen, míg meg nem történt velem. Életemben nem éreztem még ilyen rosszat. Novemberben történt a dolog, dolgozom ezerrel az új életemen. Gyerek miatt tartjuk a kapcsolatot, nem könnyű. Már kezdek rá szánakozva tekinteni inkább, ez már haladás.

Kitartást kívánok neked, ilyenkor normális, hogy megcsappan az önbizalom. Olvass önismereti könyveket, járj társaságba.

febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazabol nem is csalt meg, ott mar nem voltunk egyutt... De ja, amit csinalt az megalazo volt nagyon.. En is szanakozom rajta, de tudom hogy meg pozitivabb fenyben latom ot mint pl. a barataim (mindneki utalta ot :D)
febr. 6. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem csalt meg, akkor is szarul esik. Nekem az is tök megalázó, hogy a szeretővel van most együtt, mondjuk emellett múltkor engem ölelgetett és puszilgatni akart, mikor mentem pár cuccért (apránként költözöm).

Ezek ellenére én is pozitívan látom, hiszen ha az ember szeret valakit....az, hogy teljesen meggyűlöljem az nem opció a gyerek miatt. De szánom, megvetem.

febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"mi van ha nem talalok soha jobbat mint amilyen o volt..."

Azzal, hogy megalázott, vége mindennek.

Fogsz ennél jobbat találni.

febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!