Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás előtt mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás előtt mennyivel szexeltetek utoljára a párotokkal?

Figyelt kérdés
Én egy hónappal.. megjegyzem, jó nagy részben ez volt szakításom oka is. Már csak havonta ért hozzám.
febr. 3. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

én sosem hagytam pókhállósan a páromat, ez nem is volt gond.


1 hét és ő dobott ki, számítottam rá de nem tudtam hogy mikor is fog bekövetkezni.

febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Dugtunk és kb másnap kidobott, ezt kétszer eljátszotta januárban, jó hülye vagyok
febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
2. igen
febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Előző éjjel szexelt még velem és ölelgetett, mondta hogy szeret. Másnap megírta hogy már megcsalt és neki a másik nő kell, de ekkor már dühös volt rám. Feltűnően többet ölelgetett és szorosabban mint máskor. Gondolom benne volt az hogy sajnált vagy lelkiismeret-furdalása volt.
febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szakítás után is volt, hogy még szexeltünk. Akkor már mással kezdett el ismerkedni.

Miután rájöttem, akkor hagytam ott, nincs gusztusom egy nőn osztozkodni felváltásban.

3 évig voltak együtt kb, aztán összejött annak a csávónak a haverjával. Szóval morálisan egy dögkúttá vált az a csaj.

febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Rohadjon meg az összes ilyen nő, undorító. Persze pasiban is
febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szexelés még hagyján, volt rendesen, december elejém még esküvőről!!!! beszélt, majd Karácsony előtt robbant a bomba, hogy ő szerelmes...
febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,az még lemaradt ha nem lenne egyértelmű, hogy nem belém!
febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint párhuzamosan már ott volt melletted a másik is
febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnalom :( azt hittem, mindenhol ugy megy, ahogy nalunk.. de ezek szerint ha latszolag rendben vannak a dolgok, akkor is lehet barmi..
febr. 3. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!