Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás előtt mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás előtt mennyivel szexeltetek utoljára a párotokkal?

Figyelt kérdés
Én egy hónappal.. megjegyzem, jó nagy részben ez volt szakításom oka is. Már csak havonta ért hozzám.
febr. 3. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Vannak akik zseniálisan tudják megjátszani magukat és hazudozni.
febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1 héttel előtte hétvégén, távkapcsolat volt, szerdán telefonon át összevesztünk, s igazából következő volt a probléma. Élőben akarta rendezni és eddig rendben lett volna. De nem tudtam a szakítási tervéről, egyszerűen csak megbeszéltük a felutazását és még meg is néztünk egy sorozat epizódját együtt. Utóbbit korábban megbeszéltük és tartotta magát ehhez. Az már furi volt, hogy csóknál elhúzódott. De gondoltam, hogy van benne sértődés és majd megbeszéljük. Hirtelenül összepakolt és tények elé állított. Ilyen szempontból idióta és alattomos volt. Illetve tul.képpen közös jövőhöz balfék volt és ebből állt vita másodszor. Nálam idősebbként éretlen volt és nem tudott kötődni. 2 napig heves vitává fajult, majd hajlandó lett volna megbeszélni. Belátta, hogy rosszul csinálta. De aztán úgy, hogy én menjek kettőnk közötti városba. Én vonattal, ő autóval. Mégpedig úgy, hogy miattam volt még érvényes bérlete Budapestre és a beismert hibája miatt én nem gondoltam volna. Ő meg azt nem gondolta, úgyhogy ezen még egy vita lett és soha nem rendezte le. Másképpen beszéltünk egymással és egy bajban sok sikert kívánt. Úgyhogy végül nem lett harag. Egyébként azóta sincs senkije, gondolatom szerint itt lett volna jövője és nem találja az emberét. Én pedig azóta együtt élek párommal.


35/F

febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Félórával. Ő akarta, én nem, ő férfi, én nő, szóval...


Miután rendbe tettem magam kivágtam a francba és még szerencse amiért védekezek, így nem kellett még esemény utániért is mászni.

febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!