Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exemet?

Figyelt kérdés
Mindketten középkorú felnőttek vagyunk, megvoltak a magunk problémái. Beszélni és találkozni szeretnék vele. Évekig együtt voltunk. Nekem van azóta más de nem jó. Neki alkohol gondjai voltak. Tudni kell róla hogy sosem táncolt vissza szakítás után. Mégis hogyan kellene tálalnom hogy számomra nincsen nála fontosabb? Most lejön az alkoholról mert olyan környezetben van. Én látok esélyt egy boldog jövőre csak rettenetesen izgulok. Trollok kíméljenek.

febr. 5. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sehogy, mert az, hogy most nem iszik nem jelenti azt, hogy nem fog később. Különösen ha nem illetek össze és ahhoz nyúl ismét. Ráadásul megmondta, hogy exekkel újra nem kezd ki.

De tessék írni neki és ha vevő rád kialakul idővel. 30+ évesnek ezt le kell írni??? Ha még azt se tudod, hogy mit kéne tenned, hogy szóba tudj állni vele, vagy mit kéne írni/mondani akkor hogyan akarsz egy kapcsolatot fenntartani???

febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nagyon izgulok, írni írtunk már de nem tudom hogyan vezessem be a témát.
febr. 5. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő neked nem adott rá okot, hogy van esélyed nála akkor fölöslegesen dobod be magad. Maximum elvisz pár körre aztán eldobna, mint a használt gumit.

Nagyon gondold át, hogy megéri-e egy ALKOHOLISTÁVAL tenni magad!!!

Ő még mindig az és mindig míg él a kísértés benne lesz, hogy igyon.

Lehet, hogy most jó lelkiszemétláda vagy, vagy éppenséggel jó társaság, de hidd el ha kellennél neki akkor nem kéne azon gondolkodnod, hogyan szerezd vissza még egy kicsit se.

Talán fél újra kezdeni veled a múlt és alkohol miatt. Ha így van akkor mit akarsz te egy döntésképtelen felnőtt férfitól? Úgyis szakítás lenne a vége ismét.

A töltött káposzta egyedül jól felmelegítve, az ex kapcsolatra ez nem vonatkozik főleg, hogy alkesz!

febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Hagyd a faszba, alkoholistához ne menj vissza szerintem... Írom ezt 3 Jägerrel a fejembe!
febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz ha sehogy.
febr. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgyis visszamész hozzá, ő meg úgyis piálni fog megint... ha ez kell.
febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!