Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon lehet még lehetőségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet még lehetőségem az exemnél vagy ez a hajó már elúszott?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve szakítottunk exemmel, 10 évet voltunk együtt, együtt is éltünk. A szakítást én kezdeményeztem, de ő már nem akarta rendbehozni így végleg széntmentünk, elköltözött.

Párszor beszélgettünk még szakítás után, majd kb október óta teljesen elvágtuk egymás között a kommunikációt, nem is találkoztunk, nem tudok róla semmit sem.

Azonban nekem nagyon hiányzik, hiányzik, hogy tudjam hogy mivan vele, meg úgy az egész élet vele. Volt oka annak, hogy szétmentünk, de a kezdeti megkönnyebbülés helyett inkább borzasztó fájdalmat érzek. Hosszú évekig voltunk együtt, biztos ez is szerepet játszik benne, de mondtam neki, hogy barátkozással engem ne keressen.

Tudtommal nincs senkije és nem is alakulnak annyira jól a dolgai. Az önérzetem nem hagyja, hogy írjak neki, mivel ő sem keres.

Vajon van esély arra, hogy még egymásra találunk? Írnék neki, de még egyszer nem engedem, hogy megalázzon.



27/L



febr. 7. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nincs.
febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Elment.

Nyiss új lapot, új életet.

febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok, csak nálunk rövidebb kapcsolat és gyerek is van. 2 hónapja nem vagyunk együtt, borzasztó nehéz, főleg találkozni a gyerek miatt. De ne hagyjuk magunkat, ha megalázva érezted magadat, semmiképp sem.
febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3


Kitartást hozzá!

febr. 7. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon az egyenes, őszinte, nyílt kommunikáció a legjobb.

Hiányzik az exed, szeretnél újra vele lenni. Mi történhet, ha ezt elmondod neki? Az egyik verzió, hogy nagyon fog neked örülni, mert te is hiányzol neki. Megpróbáljátok újra együtt, a többi meg majd lesz valahogy. A másik verzió, hogy elkezdtek újra beszélgetni, esetleg találkozgattok, aztán utána eldöntitek mi legyen. A harmadik lehetőség, hogy elutasít. Ez biztosan nagyon pocsék érzés lenne, de akkor legalább fixen tudod, hogy vége.

Mi történik, ha meg se próbálod? Gyötrődsz hetekig, hónapokig, évekig, és sosem tudod meg mi lett volna ha...

febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Végleg megszűnt a szakítás oka? Hogyha nem, akkor ne kezdeményezz.
febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak az állandóság és megszokás beszél most, arra meg nagy ívben...


Ne keresd, hobbit és elfoglaltságot ellenben igen, hogy ne agyalj rajta.

febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi majdnem 4 év után mentünk szét. A lány kezdeményezett, mocskosul hiányzik, de megfogadtam hogy nem keresett, töröltem mindenhonnan. Sajnos elindultam lefelé a lejtőn és úgy hogy "tudom hogy nem ez a helyes, még is ezt tartom annak" fos ez az egész...
febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!