Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan léptél túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptél túl?

Figyelt kérdés

Akàr komolyabb ismerkedés/párkapcsolat után. Milyenek voltak a napjaid? Sírtál, kiadtad magadból vagy inkább kerestél egyből mást? Hogy teltek a magányos óráid? Sok hónapod ment el agyalásra?

Elfelejtetted valaha azokat akikhez érzelmileg közel kerültél?



febr. 13. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akikhez érzelmileg egyszer közelebb kerültem.. hát.. igazából ez attól függ hogy miért ért véget az ismerkedés, ha megcsalt vagy akár anyagilag meglopott.. az olyanokon gyorsan túl tudtam magam építeni, de ha nem ilyenrendű volt a bűne akkor megmaradt emlékben mindig, és néha páran eszembe jutnak akikkel a mi lett volna ha.. ott félreértés volt és türelmetlenség a főbb okok vagy hogy még exembe voltam szerelmes.. pedig jól bántunk egymással. Több dolog közrejátszik, milyen szinten tudtatok kapcsolódni, volt más partnered akivel jobb volt? Ha ő volt a leg-leg na azon nehezen fogod magad túl tenni.. egy a biztos írásodból az jön le egy komolyabb kapcsolódás volt, ha már fixen nem tudjátok megbeszélni, mivel voltam ilyen helyzetben pontosan tudom hogy a legjobb dolog nem nyitni mások felé, zavart vagy belül, új emberek csak még-jobban megkavarhatnak lelkileg, nekem az segített érdemlegesen hogy csak magamra koncentráltam.
febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok, és igen sírtam, igen sok hónapom ment el agyalásra, rossz volt, borzalmasan de tudtam érdemlegesen fejlődni tőle, így megérte megélnem a rossz élményeket is, azt is meg kell, az is képes sokat tanítani.
febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
engem kínoz a gondolat hogy vége lett, de nem tudok mit tenni.
febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet teljesen elfelejteni szerintem soha azt aki tenyleg fontos volt. Mai napig sokszor gondolok ra es a kozos pillanatokra. Belemhasit hogy mennyire hianyzik, kisirom magam, utana valamivel jobb. Az ido konyebbe teszi de nem mulasztja el.
febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen nehéz volt és bevallom férfiasan én is átsírtam sok estét amikor egyedül voltam.

Közel 30 évi házasságot dobott el az ex feleségem én mindig is szeretem és hűséges voltam hozzá.

Jól megvoltunk felépítettünk egy házat fel neveltünk 3 gyereket.

Aztán 4 éve lebetegedtem és megváltozott minden egyre jobban eltávolodik tőlem éreztem,hogy van valakije.

Én próbáltam beszélni vele de már nem lehetett 3 éve összecsomagolt és elment.

Nagyon hiányzott próbáltam meggyőzni,hogy jöjjön haza és felejtsünk el mindent de ő már nem akart.

Mai napig is néha hiányzik még egy darabig reménykedtem,hogy hazajön de már belátom ő soha nem fog vissza jöni.

Az új pasijánál megvan mindene hiszen egy gazdag örök agglegénnyel lépett le.

A gyerekek segítenek és a mai napig is segítenek nekik is hiányzik az édesanyjuk,de ők is haragszanak rá.

Néha írnak egymásnak ennyi köti össze őket.

A legjobban az fáj,hogy akit szeretem és akiben megbíztam ő döfött hátba.

febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!