Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az,hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy az exem minden történetemet megnezi facebookon? Az elsők között van mindig.Par képet is likeolt mar. Pedig már felesége is van. Vagy 10 éve nem beszéltünk.

Figyelt kérdés

febr. 15. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Csak úgy?
febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar miért nem törlöd az ismerőseid közül?
febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lájkolt, az már komoly. Akkor el akar venni.


Komoly?

Miert ne nézhetne. Ismerőse vagy, régi emlék

febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet úgy mentetek szét, hogy nem utált meg :-), és egy szép emlékként gondol rád.

Vagy az ellenkezője..annyira utál, hogy azért néz, hàtha "végre" történik veled valami rossz..bár akkor nem like-olna.

febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos, én ugyan nem vagyok egy nagy facebúk nézegető, de ha néha belépek és rákattintok valaki történetére kínáncsiságból, akkor már az utána jövőket is végigkattintom a nyilakkal. Nem célzatosan nézem xy-ét, csak az jön a sorban.

Ő lehet naponta végig kattingatja őket és te csak beleesel a szórásba.

febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínű csak pörgeti az ismerősök történtetét és ott a tiéd is...ennyi.
febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézegeted kényszeresen az exedet??? Én 8 éve azt sem tudom, mi van vele, nem hogy tudjam, melyik képemet nézi meg. Hol érdekel?
febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit mi írunk az feltételezés csak. Kérdezd meg őt miért csinálja. Nem tudunk az ő eszevel gondolkodni.
febr. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hírfolyamba is tesz ki pár sztorit. És ahogy pörgetem, már azt jelzi a masiknak,hogy megnéztem,pedig meg se varom,hogy végigmenjen a vonal, csal lapozok. Tudom,mert egy őrült mindig írt. Es vonalat meg azert mondom,mert higába hiaba nem allok meg a hirfolyamon, ez van.
febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!