Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 10 éve szex nélkül. Ti "válnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve szex nélkül. Ti "válnátok"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éve élek együtt a párommal, akivel 10 éve nem voltunk együtt.38 évesek vagyunk. Ettől függetlenül mindenben megértjük egymást, de a szex soha nem működött igazán. Nincsenek gyerekeink (hogy is lennének), és házasok sem vagyunk. Van egy szép házunk, autónk, jó munkánk. A párom azt mondja, hogy neki nem fontos a szex, és ha soha nem is fekszem le vele, neki úgy is jó.


Vélemény?


2015. szept. 20. 19:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Én már vagy 9 és fél éve elváltam volna. :D
2015. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Ez egészségtelen, kérdező... réges-rég dobbantottam volna... egy hónapot sem bírnék szex nélkül, ha lenne párom.
2015. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%

#1 +1 :D


Szerintem kérdező, a párod 10 éve megoldja mással.

2015. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%

Véleményem megegyezik az első hozzászólóéval.

38 éves vagy, és 10 éve nincs szex? Ha Neked így jó, maradj.

Ha nem jó, menj! Sokat ne gondolkozz rajta!

2015. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6%

Ez valami vicc ?


Ha van barátnőm napi kétszer szexelek vele.


Ha valamilyen oknál fogva nem akarna velem lefeküdni 1 héttel később elhagynám.


Még jó hogy nincs gyereketek így nem kell szétfűrészelni őket válásnál.

2015. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 RRR ***** válasza:

ki van zárva

de ha nálatok működik,akkor ti vagytok a nagy kivétel

2015. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%

Azért ez durva. Minden oké a barátoddal mentálisan? Vagy netalántán aszexuális lenne?


Én tapasztalatból tudom, hogy ha indokolatlanul egy hétnél tovább tart a szexmentes időszak, akkor ott hatalmas probléma van a kapcsolattal és ha nem tudom helyrehozni a dolgot, akkor jobb továbbállni.

2015. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nemrég tettem fel egy kérdést ebben a témakörben, igaz, ott még nem telt el 10 év, és gyerek is van, de hasonló a probléma.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

Nem vagyok a történet egyik szereplője sem, de én válnék, még gyerekkel is, gyerek nélkül meg biztos, hogy nem élnék aszexuális kapcsolatban.

2015. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy meleg?
2015. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Ha nektek így jó...szerintem semmi probléma vele.

Nálunk is ritkán van szex... a szextől sokkal jobb programunk is van. :) Mindketten hűségesek vagyunk és boldogok. Ja, és teljesen normálisak. :D

2015. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!