Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már olyan nővel vagy férfival, aki nagyon tetszett nektek külsőre, intelligens is volt, és nagyon jó volt vele a szex?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az ok, megcsalás, sok vita, eltérő világnézet, személyiségbeli problémák, valami más? Az is érdekelne, mennyit voltatok együtt, kort és nemet is írjatok pls.
febr. 21. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nem voltam szerelmes.
febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ő akart még gyereket, én nem.
febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert a lelkem nem erdekelte. Nem voltak felem erzesei. Nem akarta melyiteni a kapcsolatot lelki sikon,nem akart idot szanni a megismerkedesunkre. Ereztem.h csak a szex miatt van velem. N
febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hajlom reà.


Nem értékel.

febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt, pár hónap de lebukott hogy az exével is kúr így véget vetettem a kapcsolatnak.
febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, nem voltak érzelmek, s egyszerűen nem jöttünk volna ki a hétköznapokban.
febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
4# Pedig nem olyan nagyon régen olvastam tőled valahol, hogy boldog vagy velük :(
febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
#4: Te a macskáid szereted és a borderline nőket, nem? Én úgy olvastam.
febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kiderült hogy az egész kapcsolatunk alatt hazudozott.
febr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt intelligens. Inkább azt tetszett benne hogy viszont nagyon szocializált. Rengeteget beszéltunk nagyon jo volt a szex rengeteg barátja van.


De elkezdett engem lehordani kritizálni mert nehezen nyögöm az albérletet. Ő mamahoteles.(Nálam evett furdött szexelt ingyen es kértem adjon bele a lakberbe rezsibe ne én tartsam már fent magunkat. ehelyett kihivott a mamahotelbe cserébe hogy ehetek aludhatok en is náluk. A sok ilyenje miatt hogy nem azt csinalja amit kèrek nem csak szakitottam hanem totálisan ki is ábrándultam belőle. Ne egy mamahoteles ossza már nekem az észt az életről..)

febr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!