Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kiszeretés jele? Jó döntést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretés jele? Jó döntést hoztam, hogy szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Ex párom és én már 2 éve jártunk, mikor lassan kezdtek megváltozni az érzéseim iránta..


Idén tetőztek a gondok, amikor átjött, engem minden zavart amit csinált, mondott, lélegzett. Az együttlét nagyon nem volt jó(de ez már tavaly is így volt, beszéltem is róla vele, de nem lett jobb).

Ha én visszautasítottam, akkor besértődött, mint egy 1éves gyerek, aki nem kapja meg a csörgős játékát.


Programokra nem akart eljárni, így folyton a házban voltunk. Messze laktunk egymástól, így már kezdett elegem lenni, hogy 2 órát utazom..



2019. jún. 24. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jól tetted.
2019. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntést hoztál, ez a kapcsolat akkor se lett volna jó valószínűleg ha nem szeretsz ki belőle. De amikor már tényleg az is idegesít, hogy lélegzik az elég egyértelmű jel és onnan már menthetetlen a dolog. Valószínűleg a programok meg minőségi idő hiánya volt az ami miatt ilyen gyorsan ellaposodott a történet. Az ilyen otthon nézzük a TV-t kapcsolatok nem sokáig szokták bírni, a szerelmet tuti kicsinálja.
2019. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Elejéből ítélve az jött le hogy te vagy hisztis és gyerekes ilyen téren, de ha sehova nem akart eljárni akkor az övé is a középső részén meg nem tudom hogy ő volt e rossz vagy csak téged irritált.
2019. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted. Semmi értelme nem volt tovább nyűglődnötök.
2019. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!