Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves szexkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves szexkapcsolatban szerintetek egy kicsi érzelem sincs a férfi részéről?

Figyelt kérdés
Egy szempillantás alatt lett vége,mintha nem is ismerne pedig több évig tartott. Nem tudom felfogni.
2021. márc. 2. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt, csak szexre kellettél neki.
2021. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Mi történt, amiért ilyen hirtelen vége lett? Ő mit mondott?
2021. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
A férfiaknak több éves párkapcsolatban sincsenek érzelmeik.
2021. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Mit nem ertettel a szexkapcsolat alatt ?
2021. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

#3

Néha lennék férfi. 😔

2021. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Miért lett volna?


Te semmi más nem voltál a szemében, mint pár lyuk, ahová - felváltva - üríteni lehet.


De ezt vállaltad, szóval ne nyávogj utólag.

2021. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Biztos volt. Oka is volt arra , hogy lelépjen.
2021. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez előre látható forgatókönyv. Megmondja, hogy csak szex, ami annyit jelent, hogy addig akar veled szexelni, amíg nem talál valakit, aki nálad vonzóbb, akibe talán szerelmes is tud lenni. Ez azt jelenti, hogy amint megtalálta, te úgy repülsz, hogy a lábad se éri a földet és még egy normális szakítás se fog neked járni, hiszen ő megmondta, hogy csak szex. Annak is örülhetsz, ha egyáltalán elköszön és nem csak úgy felszívódik. Én ezért szakítottam meg a szexkapcsolatomat az első együttlét után, mert ez a forgatókönyv lepergett a fejemben és rájöttem, hogy nekem nem kell olyan ölelés, se csók, se puszi, se összebújás olyantól, aki nem szeret, mert utálom a hazugságokat.
2021. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem érzelem-nem érzelem kérdése. Ez jól neveltség, intelligencia, EQ kérdése.
2021. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Párkapcsolatban is ilyenek.

Jön egy másik, aztán már fel is szivodtak.

2021. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!