Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csökken az érdeklődés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csökken az érdeklődés a férfi részéről a nő iránt 1-2 éves kapcsolatoknál? És hogy tudja a nő fentartani?

Figyelt kérdés
Itt a nő viselkedésével hozzáállásával van gond?

2023. szept. 16. 16:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
40%
Persze, mindig a nőnél van a baj, nem tudtad?
2023. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Az ilyen ferfiak szerepet jatszanak, azt pedig energiaigenyes evekig fenntartani. Idovel levetkozik a szerepet es ozelitenek a valos enjukhoz, amire nem volt vevo senki. Keruld a szineszeket.
2023. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
46%

Egyébként bizony, a nő viselkedésével van a baj! Segítek: A nő kiszolgáltatja magát a férfinak, minden nap szex, anyuci anyuci helyett. Talán nem kellene alanyi jogon megadni a szexet, anyuci kicsi fia egy kicsit dolgozzon már meg érte! Ja, hogy akkor más nőhöz fog menni? Hatalmas veszteség, tééényleg, minden pénzt megér egy ilyen pasika.


Vagy nem kell kinyalni egy pasi s*ggét. Ha nem csinál semmit, akkor úgy kell hagyni mindent. Ha nem megy a dolog, lehet keresni mást.


Ellenben milyenek a nők! Úúúr Isten! Szex, szex, szex, orál, anál, bármit bvállalok, mert mi lesz velem egyedül, meg hát dávidnak, bencének, vagy mit tudom én kinek olyan szexi a szakálla meg a tekója. Ilyen brutálisan jó pasi nincs is a világon, a szolgája leszek inkább csak el ne hagyjon!


Bizony az van, hogy a kapcsolat melegét a nő adja. Lehet ebben ellenkezni, a lényegen nem változtat. Olyan pasit választotok, aki nem férfi.


A nőnek a férfi érdeklődését és vonzalmát kell fenntartani, azt meg úgy nem lehet, hogy minden nap Karácsonyt csináltok neki. Meg aztán jól is kellene választani, de ez már egy másik kérdés, ugyanis itt már bejátszik hogy gyerekként milyen minta volt előttetek.

2023. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%
3-as, hát előttem nem olyan minta volt, hogy az én munkám a kapcsolat, és játszmáznom kell, hogy ne hagyjanak el.
2023. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Akkor nem neked szólt a kérdés. Meg van olyan is, hogy azért laposodik el a kapcsolat, mert ennyi volt benne. Ez a jobbik eset. Hova van az leírva, hogy egy kapcsolat azt jelenti hogy azt a két embert egymásnak teremtette az Isten?
2023. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%

Ezt nem lehet általánosságban megállapítani, minden eset külön eset, mindenhol más oka van.


Lehet, hogy az adott férfi nem képes hosszabb távra elköteleződni, vagy gyorsan ráun mindenre és mindenkire, akármennyire töri magát a másik.


És van olyan is, hogy a nő (is) hibás... itt lehet ezek közül bármi az ok, mert minden férfinél más az, ami lelombozó:

- eligénytelenedés "most már megfogtam a pasit, szóval most már lustulok egy kicsit, nem fogok annyi energiát belefeccölni a külsőmbe" (a kapcsolat elején ápolt, csinos, tiptop nőből folyamat' szőrös lábbal, zsíros-kócos hajjal, kinyúlt melegítőben lófráló nőszemély)

- nincs a kapcsolat tüze fenntartva, belepunnyadt a hétköznapokba mindkét fél... semmi különlegesebb program (még ha otthonülős is), szürke rutin minden áldott nap

- már a kapcsolat elején mindent elárul magáról az illető, és ki is szolgálja a párját... ezt jól megfogalmazva láttam angolul, hogy "barátnő árért feleség kiszolgálást nyújt" a nő... az egy idő után már unalmas tud lenni a pasasnak, már nem egy kunszt "meghódítani" a nőt

- tudom, most sok férfi fog ellentmondani ennek, de arra is vannak kutatások, hogy az is le tudja vinni a libidót meg a vonzalmat, ha az lesz a norma a kapcsolatban, hogy a másik főleg meztelenül vagy fehérneműben látja a másikat, és nem annyira izgalmas már az, ha levetkőztetik egymást egy kis hancúrhoz

- házisárkánykodás vagy alapvetően megváltozott személyiség a nő részéről (főleg ha ennek ilyen "eddig megjátszottam magam, hogy megszerezzem a pasit" feelingje van)

2023. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
37%

"Akkor nem neked szólt a kérdés."


De miért adnád akárkinek a játszmázást tanácsként?

2023. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
34%
Mikor adtam én ilyen tanácsot? Mindenki úgy él, amilyen szinten van mint ember. Mint lélek. Ez határoz meg, felesleges itt mindenkinek a tapasztalatait leírni. Ki hol tart a lélek fejlődésében. Vannak akiknek bőven megfelel az evés, ivás, sz*rás, szex, magamutogatás. Aztán vannak akiknél már ott van az empátia, az alázat, a kötődés, a segítő szándék. Rengeteg szint van.
2023. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el az 1-es válaszát. Mindent érteni fogsz.
2023. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
33%

"Mikor adtam én ilyen tanácsot?"


"Talán nem kellene alanyi jogon megadni a szexet"


"A nőnek a férfi érdeklődését és vonzalmát kell fenntartani, azt meg úgy nem lehet, hogy minden nap Karácsonyt csináltok neki."


Nem tudom, te hogy választottál magadnak párt. Én úgy, hogy vonzódjak is hozzá. A szex nem egy kegy vagy egy ajándék, amit adok, én is ugyanúgy akarok szexelni a párommal, mint ő velem. Miért kéne valami rideg fapinát eljátszanom, hogy ne hagyjanak el? Te csinálhatod ezt, de ne ez legyen az abszolút.

2023. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!