Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a helyes megoldás ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes megoldás ebben az esetben? Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt és párom azt mondta, hogy már haldoklik a kapcsolatunk és nem úgy vonzódik hozzám, mint korábban, de szakítani nem akar egyelőre, mert nem tudja eldönteni mit akar.

febr. 22. 10:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Nincs értelme folytatni. Jobb, ha Te döntesz először.
febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
Nem ismeri hogyan kell hosszutávu kapcsolatokban élni. Kuka. Dobd ki.
febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
"de szakítani nem akar egyelőre, mert nem tudja eldönteni mit akar."- jó, és erre mi a terv? Gondolkodik még két hétig, két hónapig, vagy mi lesz? Te meg addig eszed a kefét, hogy hogyan döntött? Amúgy az kiderült, hogy mi nem jó? Van mód a változtatásra, van szándéka, hogy változtasson, változtassatok?
febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

Ja nem akar szakítani, majd csak akkor ha már talált mást helyetted.

Szakíts te, ne pazarold az időd.

febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az az indok, hogy már nem tud rám “férfiként” tekinteni, mert nem voltam elég határozott és nem lát biztos pontnak az életében. Megbeszéltük, hogy igyekszem változtatni és próbálunk javítani a kapcsolaton, de szerintem nem őszinte, mintha már eldöntötte volna, hogy vége csak nem meri kimondani.
febr. 22. 11:12
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudja eldönteni mit akar....


Magyarul parázik attól, hogy ha elhagy mikor lesz neki új...

febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

"Megbeszéltük, hogy igyekszem változtatni és próbálunk javítani a kapcsolaton, de szerintem nem őszinte, mintha már eldöntötte volna, hogy vége csak nem meri kimondani."


Aki már ezeket megtudja fogalmazni és ennek ellenére mégis marad a kapcsolatban, az általában valamilyen előnyszerzés miatt teszi.

Tehát például anyagilag jobban jár ha veled marad, vagy a lakhatása csak így biztosított stb. Ha már valaki kimondja hogy a kapcsolat nem jó, de nem lép, akkor az csak "használ" téged.

Ezért járnál jobban ha te szakítanál. De gondolom nem fogsz szakítani, mert eddig sem tetted, pedig látod hogy mi a helyzet.

febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%

És ezt akkor mondja, amikor már szerinte haldoklik a kapcsolat?

Orvoshoz is csak akkor fordulna, amikor már haldoklik? Amikor már nem is nagyon van értelme?

Vagy mondta, csak te tojtál rá?


Ezért nem lehet egy mondatból véleményt mondani, mert ebben a 4 évben te voltál vele, nem mi. És a mostani helyzethez az eddigi 4 együtt töltött éveteket végig ismerni kéne.

febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs és ha te nem teszed ki ő ki fog. Ha akarod várd meg.
febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Voltak konfliktusok, de nem gondoltam, hogy ennyire rossz a helyzet köztünk és nem láttam a jeleit és hidegzuhanyként élem meg. Én nagyon szeretem még mindig és nagyon nehéz így elengedni és elfogadni, hogy egyik pillanatról a másikra megváltozik minden.
febr. 22. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!