Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor érdemes igy folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érdemes igy folytatni? Vagy mi a megoldás? Úgy érzem, hogy nem vagyok eléggé fontos neki, de ő azt mondja, hogy ez nem igy van.

Figyelt kérdés

Valahogy nem érzem, hogy törődne velem, mondjuk csak hétvégente tudunk találkozni a suli miatt, mert én másik városban tanulok. Egyre jobban idegesitenek a poénjai, a hozzáállása dolgokhoz, mindig azon poénkodik, h sokat beszélek, és hallgassak már, és ez már fárasztó nekem.. hiszen egész héten nem találkozunk, néha váltunk 2-3 sms-t, naaaaagy ritkán felhiv.... de neki igy a normális. Valahogy "ránevelt"erre a cuccra, hogy ne függjek tőle, ami tökre jó, csak azért én ragaszkodok.. egyre inkább érzem, hogy csak időpocsékolás az egész, hogy Mellette vagyok, de közben nagyon szeretem, és nagyon rendes pasi.


23L, 27F



2013. okt. 31. 11:54
 1/2 Lekike 11 ***** válasza:
Próbáltál már vele erről őszintén beszélni?
2013. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hisz Te vagy ebben a kapcsolatban, mi csak találgatnánk, nem látjuk át az egészet. Próbálj Vele beszélni, persze higgadtan, elmondja a véleményét, és Te is, aztán döntesz, ha úgy látod, akkor kössetek kompromisszumot, találjatok rá megoldást. Ha nem akkor Neked kell dönteni vagy kettőtöknek.
2013. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!