Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy találkozzak/barátkozzak az ex-barátnőmmel vagy sem…? (lent)

Figyelt kérdés

Júliusban mentünk külön utakra barátnőmmel. Ő akarta a szakítást, nagyon megbántottuk egymást, de meg akarta javítani, amibe én már nem mentem bele. Nem is beszéltünk hónapokig, egyszer utcán találkoztunk, hazakísértem de csak a múltat hánytorgatta (ez volt 4 hónapja), és a sok rossz után ez még jobban fájt. Után teljesen megszakítottuk a kapcsoltot.

Aztán a hónap elején egy busszal utaztunk, nem tudtam lekezelni a találkozást, nem számítottam rá. Köszöntünk és elváltunk, majd rámírt, hogy találkozhatnánk egy beszélgetésre. Többször kihangsúlyozta hogy ő nem fog haverkodni velem, de kíváncsi rám. Többen mondták, hogy csak akkor találkozzak vele ha akarok is valamit, de úgy éreztem, hogy jót tenne ez a beszélgetés.

Találkoztunk, beszélgettünk, mint régen minden vita és veszekedés előtt. Jó volt látni, és mondtam is neki, hogy ezeket a találkozásokat ilyen formában többször megejthetnénk, de akkor nekem kell keresnem. Jól esett látni, kíváncsi voltam rá, de most nem tudom mi tévő legyek. Félek,az újabb fájdalomtól.


5 éves kapcsolat / 25/F



febr. 22. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél vele újra találkozni? Van még valami, amit nem beszéltetek meg?
febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdező ő csak egy uccsó lezáró beszélgetést akart, semmi mást. Nem akar veled újra összejönni. Ezzel ugye tisztában vagy?
febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
Én ezen feltételek mellett elkerülném a vérbe.
febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

2- de már találkoztak egyszer és beszélgettek. Értelmezésem szerint a kérdező ajánlotta fel, hogy találkozzanak újra.

Kérdező, szerintem te nem vagy túl a lányon, vannak még érzelmeid és titkon abban reménykedsz, hogy újra lehet köztetek valami. De ha ő nem így áll hozzád, és mondjuk csak barátnak akar, akkor hallgathatod majd, amikor összejön valaki mással. Az jól esne?

febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4:


A csaj írt rá, hogy talizannak és beszélgessenek. Na de attól többet nem akar tőle. Barátkozni se.


Kérdező engedd el őt bármennyire is nehéz. Heverd ki.

febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
friendzone szagot érzek. Tuti, nem mennék bele...
febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne! Az új párod, se az övé nem nézné jó szemmel jogosan hiszen nem vagy túl rajta. Lépj túl rajta egyedül, az nem fog segíteni rajtad ha találkozgatsz vele egyáltalán.
febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele
febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ló nincs
febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnyán váltunk el, úgyhogy én igazából max erre tartanék igényt, hogy összejárunk beszélgetni. Csak nem tudom, hogy ez most biztos jó lenne e.
febr. 22. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!