Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hagyjam vele abba, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyjam vele abba, ha állandóan sért?

Figyelt kérdés

Igazábol ugy tüntet fel mindent mintha ő jót akarna, nekem meg minden sértő.


Pl nem jön hozzám meg sem mozdulna találkozni, de kihív magához hogy utazzam hozzá én. A kisujját se mozdítaná. Igaz nála jobban el lehet lenni nyugisabb is.(neki meg ebben semmi nincs. Nekem meg olyan mint akit pattogtatna egy pali hogy menjek házhoz)


Aztan olyanok hog megkerdezi ráérek e. Megirom hogy igen. Aztán minden másrol beszél. Nem is hív találkozni. (Szóval csak úgy kérdezte hogy legyen mit kérdezni, nem találkozó miatt)


Ez csak 2 példa az ezerbol. Kb napi szinten érzem magam sértve.

Szeretném vele befejezni az ismerettséget, de szerintem ez nem értene semmit mi bajom is van. Teljesen mások vagyunk. Nem illünk össze. Én teljesen másra vágyom egy férfitől, neki meg teljesen más a természetes mint nekem.

Tehát megbeszélni magyarázkodni sem akarok.


Viszont jó kapcsolatunk van kedves csetek mennek érdeklödés barátias cuki az egész. És kérte korábban hogy ne ghostingoljak legyen már bennem annyi ha menni akarok akkor jelzem


De így hogy? Vagy mit írjak?

Elég annyi hogy ne hari én léptem?



#befejezni valahogy
febr. 24. 10:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

A megoldás:

“Kedves Arnold! Teljesen mások vagyunk. Nem illünk össze. Ne keressük egymást. Üdv.: Amália”


Aztán törlöd, tiltod.

febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ezt megértem egy 2 soros vagy félsoros cset után egy idegennel. Ott en is simán bevágok ilyeneket. De ez annál bőven több ami nalunk van.
febr. 24. 10:48
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mennyiségben több, ami köztetek volt, de minőségben pont ott tartasz, mint egy félsoros cset után valami random segfejjel. Nem kell magyarázkodnod, nem kell elfogadtatnod vele az álláspontod, nem kell, hogy megértsen.

"Béla, nem akarom veled folytatni az ismerkedst mert az idegeimre mész a *beilleszted amit ide írtál*. Többet ne keress". Aztán szevasz, megoldva.

Ennyit se érdemel igazából, csak te akarod magad feleslegesen kínozni.. de minek?

febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De mikor épp azt magyarazza hogy tud egy tuti helyet ahol tök finomakat lehet kapni es javasolja ha epp főzni akarok(mert irtam), mert isteni finom, es épp ő is csinal vmi fini dolgot éppen. És küldözgetné a képeket. És igy cukin írogat örömmel.



Erre én:

Ne haragudj "béla" sztem nem illünk össze. Szeva"



Hogy néz ez ki?

febr. 24. 10:58
 5/18 A kérdező kommentje:

De ez is hogy nem elhívna kajálni együtt véletlen sem, hanem ezek mennek.

Teljesen más nő illik hozzá, hozzám meg egy teljesen más pasi..

Elegem van.

febr. 24. 11:03
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez így nem jó, beszéld meg vele, ha utána se lesz változás akkor szakíts
febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem is értené mi a bajom. Egy teljesen más világ az egész ember. Nem akarom én változtatni, biztos van hozzá illő másik nő, én ki akarok ebböl lépni.

Már ki se merem nyitni az üzeneteit mosolyok, szivecske minden van.

febr. 24. 11:08
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt már eldöntötted, mi a kérdés még?
febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kb a 4.kommentemben szerintem világosan megfogalmaztam mi a kérdés.
febr. 24. 11:37
 10/18 A kérdező kommentje:

A hogyanja a kérdés.

HOGYAN hagyjam vele abba.

febr. 24. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!