Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan csábítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam vissza a barátnőmet, ha már nem úgy vonzódik hozzám és szakítani akar velem? Van esély erre?

Figyelt kérdés

febr. 25. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha menni akar, menni fog. Ne nehezítsd az elválást!
febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nincs. Váljatok szét, ne alázkodj meg senki miatt, miatta se.
febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz elfogadni. Nem tudom mi történhetett vele. 1-2 hónapja volt sok vita köztünk, de még látszólag minden rendben volt, most pedig már itt tartunk, teljesen elhidegült tőlem, azt mondja szeret, de már megtört benne valami. Nem tudja eldönteni, hogy ebben a helyzetben mi tévő legyen, dobja el vagy harcoljon érte.
febr. 25. 12:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bizalom odaveszett, elmúlt a szerelem és a szeretet nincs olyan erős akkor hiába minden. Adhat ő neked esélyt, tehetsz bármit akkor se lesz már olyan az a kapcsolat. Jobb elengedni mint fölöslegesen harcolni. Persze nehéz elfogadni, de jobb egyedül nyekeregni mint együtt.

Csak húznátok az időt, az elkerülhetetlent - szakítást. Legvégül úgyis szakítani fogtok. Viszont különbség, hogy most vagy két hónap - két év múlva. Sokkal nagyobb sérüléseket szenvedtek mindketten ha nem vettek véget a kapcsolatnak minél hamarabb.

febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért történik velem mindig ez, mert a korábbi párkapcsolataimban is a nőknek a vonzalma szűnt meg előbb, aztán én voltam, aki végig ragaszkodott. Az elején mindig oda vannak értem 1-2 évig.
febr. 25. 13:27
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

1-2 év utáni szakítás azért történik mert nem is voltak beléd szerelmesek soha. Csak fellángolás voltál. Aki te beléd igazán szerelmes az nem dob ki 1-2 éven belül.

Írjam azt, hogy oda kéne figyelni a jelekre, hogy igazán nem szerelmesek beléd? Talán nem ártana.

febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"1-2 hónapja volt sok vita köztünk, de még látszólag minden rendben volt"

Sok vita, és látszólag rendben - ilyenkor kell nagyon figyelni, mi lehet az igazi probléma, és hogyan lehet megoldani.

febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez a gondolkodik még mitévő legyen történet nekem arra utal hogy veled szeretne maradni, de várja hogy meggyőzd valamilyen érvekkel. Nem bántottad meg őt valamivel nagyon ami miatt bizalmatlan folyamatosan?
febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De többször is megbántottam nagyon sajnos a viták során. Ezekért már elnézést kértem és igyekszek változni, de neki ez úgy jön le, hogy kapálózok utána. Azt mondja, hogy szeret még, de valami mintha megtört volna már benne és nem tudja, hogy ez csak egy rossz periódus a kapcsolatban, ami később javul vagy ez a vége.
febr. 25. 21:11
 10/15 Senior Séf ***** válasza:
76%
A (lángoló) szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Ha addig nem alakult ki olyan erős kötődés (egy csendes, békés, ragaszkodó, szóval másfajta szerelem), ami együtt tart titeket, tovább kell lépni.
febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!