Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért híznak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért híznak el sokan?

Figyelt kérdés
Ha előtte figyeltek az alakjukra párkapcsolatban… mi erre a magyarázat?
márc. 4. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én inkább fordítva tapasztaltam eddig.
márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kajálással vezetik le a stresszt.
márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még egy ilyet sem láttam. És a statisztikák is a kapcsoltban hízást erősítik meg.
márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

A szakítás sokszor egyfajta gyászfolyamat, hiszen elveszítesz egy olyan embert az életedből, aki eddig egy nagy része volt annak.


Egyrészt sokszor ilyenkor az édességekhez, szénhidráthoz fordulnak, mert attól egy kicsit jobban érzi magát az ember.


Másrészt kedvtelen lesz. Nem lesz kedve kimozdulni, inkább ágyban/kanapén gubbaszt, tehát nem igazán fog mozogni.

Másrészt főzni sem, inkább rendel valamit, és azok nem mindig túl diétásak.

márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva volt nàlunk is. Szingliként több időm volt edzeni nem nagyon akartam enni. Nem volt étvágyam.

Kapcsolatban 5 kgot híztam magd jött a terhesség durr 30at. Ebből lejött 20 lg míg a férjemmel voltunk.

Szakítottunk azóta a szingli énemhez képest +3 kg van rajtam tehát további 12 kgot leadtam.

márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csont és bőr voltam, mert nem tudtam enni. De van, aki bánatában eszik, csokoládéval, süteménnyel vigasztalja magát. Az ilyenek valóban elhíznak.
márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!