Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogosan van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan van bűntudatom?

Figyelt kérdés
Volt egy pakisztáni barátnőm, akinek megkértem a kezét Novemberben. A személyisége kicsit nárcisztikus volt (napi több kép magáról instára, nem szerette ha pl. sportolok és nem vele vagyok 24/24, facebook jelszómat tudta és ha pl. tettem egy emojit egy kollégámnak aki lány volt már leszúrt stb. gazdag családból és el volt kényeztetve) és Decemberben kiment tanulni az USÁBA két évre ami az álma volt (habár erről is októberben szólt). A lényeg, hogy szakítottunk egy hónappal a kimenetele után. Miután decemberben kiment a szüleivel, hogy a tanév előtt kicsit szokja a helyet, felhívott és azt mondta mit szólnék ha hazajönne és az esküvő után menne vissza ami nyáron lett volna (a szülei akarták ezt főleg - ezt mondta) Én elmondtam neki, hogy szerintem csinálja meg a félévet és esküvő után maradjon itt fél évre, hogy jegyesként kicsit együtt legyünk, ha már ez volt az álma, hogy kimenjen akkor nézze meg az első fél évet. Szakításkor ezt is a fejemhez vágta, hogy ő bizony mondta h jöjjön haza. Azt tudom, hogy már a kapcsolat vége fele egy gazdag szintén pakisztáni (családbarát) sráccal járt el éttermekbe, akivel azóta valószínű együtt van. Azóta bűntudatom van mi lett volna ha akkor hazajön, de ha szeretett volna akkor úgy gondolom ezt nem tette volna meg.

márc. 5. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondod, "ha szeretett volna akkor úgy gondolom ezt nem tette volna meg".

Jobb ez így, és főleg jó, hogy hamar kiderült, hogy nem fog menni a dolog.

márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod, valószínűleg akkor se működött volna, nem ezen múlt.
márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobban döntöttél! (Tapasztalat!) Egy percet sem éri meg rá pazarolni, nehogy rossz érzésed legyen emiatt!!! Élvezd a szingliséget, ugyanakkor járj nyitott szemmel! Hosszú távon egy ilyen kapcsolat leépített volna. Túl megértőnek tűnsz, ami nem baj, csak nem egy ilyen "társ" mellé. Ez nem rajtad múlt hidd el!!
márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! 3as köszönöm!
márc. 7. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!