Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van bűntudatom?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte állandóan összeveszek a barátommal, és ő folyton azt érezteti, hogy csak én vagyok a hibás ezért. De egyszerűen nem vagyok képes jó pofát vágni arra, amiket csinál. Azt mondja hülye vagyok, és jó lenne ha normálisan viselkednék mint az elején, mert most sokat vissza dumálok. Meg ha jó kislány leszek, csak akkor lesz majd egyszer eljegyzés, majd házasság.

Az a problémám vele, hogy találkozókat eltolja, a hobbijai, és a haverok miatt, de én ne szóljak neki ezért, mert ez neki jár. Túl sok időm van gondolkodni szerinte.

A másik az, hogy szex előtt sosem alkalmazna előjátékot, így be sem nedvesedek, és síkosítót kell használnunk, mert akkor ő neki sokkal hamarabb lesz orgazmusa, így viszont ki tudja tovább húzni.

Azt mondja elégedjek meg a napi egy orgazmussal, ha másodjára is szexelünk, és nekem nem jön össze, egyszerűen nem fejezi be másképpen sem. Azt mondja ilyenkor, majd a következő alkalommal mikor találkozunk. Ha ezekre a dolgokat rákérdezek, akkor én nem hagyom békén őt a hülyeséggel, meg hogy lassan kezd kiábrándulni belőlem, meg hogy gondolkodjak el azon, hogy ő mennyivel több mindent megtett értem, mint az exeim.

Ha telefonozok mellette, akkor máris kérdezi, hogy pasizok, ha báthova kimegyek a szobából akkor is kérdezi, hogy pasiztam-e.


2021. nov. 8. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha elérsz egy bizonyos kort, szinte fixen van az ismerősi körödben egy olyan csaj, aki csicskítva van a pasija által, kutyaként van kezelve, de nem lép, mert nagyobb igénye van a panaszkodásra, mint az emberi életmódra.


A te ismerőseidnek te vagy ez a csaj. Te is pontosan tudod, hogy nem normális, amit a párod csinál.

2021. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Élvezed az idomított maki szerepet? Ha igen, akkor sok boldogságot. Én már tényleg nem tudok erre mit írni, akinek ennyire 0 önbecsülése van, ennyire megalázkodik nőként, annak mégis mit lehetne tanácsolni egy anonim fórumon? El vagyok keseredve, hogy egyes nők ide jutnak.
2021. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Századjára sem unja meg...
2021. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!