Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Butaság lenne írni az exnek,an...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság lenne írni az exnek,annak ellenére,hogy nem én szakítottam?

Figyelt kérdés

Be kell ismernem,hogy őt szeretem. Pedig nem volt elegáns ahogy viselkedett.

Nem rég ugyan véletlenszerűen talàlkoztunk,jót beszélgettünk én úgy úgy láttam örült kérdezgetett,Kölcsönösen vissza kérdeztem én is van-,e valakie.

Mondta igen egy 4-5 hete. Meg oda költözik. Bántott ez de nem mutattam ki.Viszont 20 éves lehet nem érett úgy,mondom hát ennyi idő alatt össze költözni..meg ok talán hirtelen szerelmes is,ha elég ennyi idő.

Azt be ismerte,hogy nem tudja miért szakított velem. Mondom most ez aztán jó gondolkodás. 40-50-es korosztály aztmondja van esély hogy újra együtt legyünk,de szerinte nem ez a megfelelő életszakasz jelenleg az ő tekintetében ,hogy nem kapott még pofonokat élettől hogy értékelni tudjon.

Szívem szerint írnék csak úgy pár sort,de azért égetni se akarom magam. 17 éves volt mikor összejöttünk,2,5 évet voltunk együtt,uccsó 1-2 hónapban viselkedett furcsán. Ha hibáztam emberi hétköznapi dolgokat úgy be sértődött... Pl elaludtam véletlenül és fél órával később értem hozzájuk


márc. 21. 09:54
 1/3 gergelice16 ***** válasza:
Szerintem a történtek után neki kell kezdeményeznie. Ha akarna, de nem mer, talán még jobb is, hogy nem teszi. Tehát szerintem jobb, ha nem írsz neki. De ajánlom, gondold végig, hogy tényleg vele akarsz-e lenni. Hogy tényleg ő hiányzik, és nem a kapcsolat.
márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gergelice16: én úgy érzem ő maga . Viszont sok minden hát.. szóval a bizalom. Most kinövi-e vagy sem nemtudom. Volt apósom szerint problémás lesz mindig is. De alapvetően meg értelmetlen szakítás volt. De igazad van nem írok neki. Ezt neki kell éreznie magától majd
márc. 21. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek meg, kovalyog az eletben. Majdn10 ev mulva terj vissza ra, ha akkor meg aktualis, olyan messze van a felnott lettol.
márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!