Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg én vagyok a rossz? 25L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a rossz? 25L

Figyelt kérdés

Decemberben ismerkedtem meg egy 32 éves férfivel. Egész jól kijöttünk egymással, úgy tűnt megvan az összhang közöttünk. Viszont nemrég elkezdtek felszínre jönni olyan dolgok amik nekem nem tetszenek és úgy döntöttem befejezem vele.

Az első dolog az volt, hogy azt mondta szerelőnèl van az autója, mindig én mentem hozzá (30 percre lakik innen). Ő csak akkor jött, ha itt volt munkája. Rendes munkahelye sincs, hetente 1-2x megy el ilyen alkalmi munkákra amik max 2-3 órát vesznek igénybe. Viszont kiderült hogy már jó ideje nincs kocsija se munkahelye, és azt a magyarázatot kaptam hogy autó nélkül nem tud elmenni folyamatosan dolgozni(????).

Múlt héten telt be a pohár, délutános műszakban dolgoztam és kijelentette hogy este jön hozzám. Mondtam neki hogy az nem lesz jó mert másnap délelőtt sok dolgom van, nem lesz időm vele foglalkozni. Teljesen kikelt magából hogy én nem is akarok vele lenni, őt nem érdekli hogy dolgom van legalább aludjunk együtt. Volt olyan is, hogy én éjszaka dolgoztam ő pedig bejelentkezés nélkül felcsengetett délben, és nem tudtam tőle pihenni a nap hátralevő részeben. Hozzávágtam hogy menjen el dolgozni aztán nem lesz ideje ilyen hülyeségekkel fárasztani engem, mire vérig sértődött és csúnya dolgokat írt nekem.

Azóta is írogat hogy ne haragudjak, meg hogy szeret de én teljesen kiábrándultam belőle. Olyan érzésem kezdett lenni mintha én lennék a férfi, én dolgozok és hurcolom az ő popsiját. Tényleg én vagyok a rossz hogy emiatt befejeztem vele? Nagyon manipuláló üzenetekkel bombáz és kezdek elbizonytalanodni, de kibékülni akkor sem szeretnék vele…


márc. 22. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem mindenki olyan szerencses hogy az apja-anyja a segge ala toljanak egy lakast.
márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Offos a pasi.
márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem te vagy a rossz.Jól csináltad és ne bizonytalanodj el.
márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 Attól még dolgozni lehet...És nem kell hazudozni.
márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy vagy rossz.
márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ezekre nem kelk időt pazarolni.
márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól csináltad. Messziről süt a palirol (férfinek azért nem nevezem, mert a valódi férfiakat nem szeretném megsérteni), hogy életképtelen egyedül. Azért 32 évesen az, hogy nincs (talán nem is volt!) stabil munkahelye, az sokmindent elmond róla. Meg miért is nem tud autó nélkül dolgozni járni? Még ha brigados lenne, akkor is lenne legalább “céges” kocsi, hogy munkába tudjon menni.

25n

márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#1, alám se toltak semmit mégis megoldottam úgy, hogy ELMENTEM DOLGOZNI. :)

De ő még csak hajlandóságot sem mutatott afelé hogy dolgozni akarna, mindig csak a kifogások…

márc. 22. 10:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom manipulálni akar.

Bocsi de nekem is volt olyan exem aki folyton azzal mocskolódott hogy én biztos pénzéhes vagyok.

Így érte el hogy vele voltam 1 évet, úgy hogy csak titokban találkozgattunk és soha nem mutatott be otthon, és egy 200ft os csokit sem kaptam tőle 1 év alatt. Semmit.

Elvárta hogy én hívjam meg üdítőre , én főzzek neki vacsorát. Meg én menjek érte kocsival.Azért vádolt mert így tovább vele maradtam mivel bizonyítani akartam hogy nem vagyok olyan amit gondol a nőkről.

Mások meg elhagyták 2 randi után ahol a nő fizetett.

Rossz tapasztalatnak jó volt.

Vedd úgy te is!

Nem udvarol, nem dolgozik, zavarja még a pihenésedet is!

Inkább keress egy 3 műszakozó, szorgalmas férfit még az is jobb egy selyemfiunál, aki csak szívja a véred.

Nem neked kell udvarolnod egy férfinak, hidd el.

márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első bekezdést olvatsam el, már itt nem értem miért foglalkozol egy vesztessel. Aki 7 évvel idősebb is.

Ne mondd már, higy ennyire nincs választék.. én meg 28 évesen nem találok párt.. kiégek ezeken a sztorikon.

márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!