Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítások gyakoriak mert az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítások gyakoriak mert az egyik fél nem akarja folyton elb*szni a pénzt?

Figyelt kérdés
Nem mániája a kommersz: wellness hotelezés, Seychelle, Bali, stb. Nem ekörül forog az élete.

márc. 23. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem össze se jönnek ilyen emberek. Ha van egy kis eszük akkor az elején tisztázzák az ilyen igényeket.
márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sóher volt a pasi nagyon. Inkább vége lett.
márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utazás nem pénz elb*szás
márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 2


leírmád részletesebben mit jelentett a sóherség?

márc. 23. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Hogy gyakori ok-e azt passzolom, de részben az egyik előjele, hogy valakivel nem illünk össze annyira. Sajnos az én kapcsolatom is részben ezért ment tönkre. Exem a szabadidejében mindig szeretett volna menni valamerre, és ugye ez nem olcsó, még ha itthon is megyünk valamerre. Pedig amúgy korrekt volt, mert mindig kivette a részét ilyenkor, pl ha elmentünk termálba, és az ő kocsijával mentünk, akkor én meg a belépőt fizettem. Csak én mindig inkább olyan dolgokra szerettem költeni ami kézzelfogható, meg volt azért kiadásom is bőven, így meg nem esett annyira jól, hogy ilyenekre költöttem. Az egyik szakító ok is volt nála, hogy ugyan nem mondtam nemet ha valamit kitalált, de fájó pontja, hogy nem én keresgettem, ezzel is jelezve, hogy vele akarok lenni
márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4

Nem akart sehova se menni. ( nincs nagy igényem: évi 2-3 wellnes, meg évi 1 külföld, néha, mozi, vacsi, izgalmasabb programok...) Szivesen kifizetem a ktg.ek rámeső részét, de olyan pasival nem kezdek többet, aki nem tudja a sajátját

márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen... mondjuk azért nem így fogalmaznék. Hanem úgy, hogy eltérő a két fél pénzügyi kultúrája, nem passzol az igényük. Az azért vicces, hogy kb. a saját mellét veri meg magát mutatja mély gondolkodású embernek, mert nem szereti a kommersz úticélokat meg nem wellnessezik... ez egyszerűen igény- és ízléskülönbség, nem értékmérő.
márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!