Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt az eddigi legfájdalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legfájdalmasabb szakításod?

Figyelt kérdés
Mi történt, mennyi idő alatt dolgoztad fel? Milyen kapcsolataid lettek utána?

febr. 1. 19:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Amikor még nem tudtam ezt hogyan kell csinálni. Miután megtanultam nem okozott problémát.
febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A legutóbbi. Tavaly nyáron szakított velem. Sok volt köztünk a vita, és a veszekedés. Én fél évig még nagyon rosszul éreztem magam, de a decemberi viselkedésével elindította bennem a kiábrándulást.

Most már sokkal jobban vagyok, lassan túllépek rajta.

febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A férjemmel való szétválás, egy hónapja történt. Megcsalt és hazudozott folyamatosan. Borzasztóan fáj, mert úgy érzem meg lehetett volna előzni. Úgy adta elő, mintha semmit nem kapott volna meg tőlem. Akkor kezdett el távolodni igazán és vitákat generálni, mikor a titkoa viszonya kezdődött. Addig azt gondoltam boldog család vagyunk amiben vannak ugyan hibák, de könnyen megoldhatóak.

Nem tudom mennyi idő lesz feldolgozni, tele vagyok tervekkel, nálam van az egy éves kisfiam is. Férjem nagyon jól elvan az új nőjével, aki 3 gyerekes családanya. Őszintén remélem boldogok lesznek együtt.

febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kettő kivételével mindegyik nagyon fájdalmas volt, mivel én úgy ismerkedtem mindig, hogy ha valakivel összejövök, akkor ő lesz a feleségem.
febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Házassággal valo hülyites.

Mikor együtt éltek éveket, a családjainkban is minden jó együtt, házasságot terveztek kiforrott az életetek, stb.

Aztan kiderul hogy amugy kam az egész de te elhitted.

Es evek mulva ott vagy egyedul es le se sz.r az akivel azt hitted együtt fogtok megöregedni is.


Akikrol helybol látszik hpgy megbizhatatlan vagy akármi, azokkal soha nem csalodok ekkorát.



A megbizhato egyenes korrekt jellemek azok aki éveken àt is szerelmesek hűek terveznek, minden 100on jó, es pár év mulva jön egy 180 fokos fordulatuk.


A legaljasabb szerintem.

febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*akik éveken át is
febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, a kedves férjem addig tudta magát megjátszani, míg meg nem született a kisfiunk. Aztán kibújt a szög a zsákból, hogy ő bizony keményen csajozik. Azt hitte szerintem, hogy majd a gyerekkel magához láncolhat, így mindig lesz egy biztos pont az életében. Ment a sírás-rívás, mikor eljöttünk a picivel.


Apukájáról tudtam, hogy ezt csinálja, gondoltam akkor majd ő az ellentétje lesz, hogy csakazért se lesz olyan, sokszor panaszkodott az apjára. Hát nem hogy ugyan olyan, rosszabb.

febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az volt a legfájdalmasabb és legkínzóbb éveken át, amiből végül mégsem szakítás lett. Tudtam jól, hogy valaki manipulálja páromat és látszólag nem tehetek semmit. De mégis tehettem, megtettem, és visszatért. Most már győzelem és boldogság, de a végig megélt kínt senkinek nem kívánom. Annak az egy ellenségemnek igen, de amúgy senkinek.


Előtte megszenvedtem távkapcsolatom második és végső végét is, de azt 2 hónap alatt letudtam.

febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Annyira sokkal jobb lett a kapcsolatunk, amit senki el sem hinne. Jobb, mint előtte volt. Teljesen új alap. Megéltem a poklot és a mennyországot. Nem szokványos helyzet volt.
febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8-9, ki manipulált (valamelyik szűlőjére tippelek) mi történt?
febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!