Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Őszintén, van itt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, van itt olyan, akinek már hónapok-évek óta van új párja, de még mindig hiányzik az exe?

Figyelt kérdés
Össze is jönnél vele újra vagy csak hiányzik és fáj, hogy vége? Nekem egy éve van új párom, de még mindig nagyon sokszor eszembe jut az exem, akivel négy évig együtt voltunk. 37N
márc. 23. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Július óta van új párom.

Nem jönnék össze vele újra az teljesen biztos. Ennek ellenére nagyon hiányzik sajnos, pedig nem is voltunk együtt olyan sokáig, csak fél évig. És az sem hiányzott már 1 hét után sem akivel 2,5 évig voltam együtt... Furcsa helyzet ez. (L)

márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden exem hiányzik, de csak a jó belőlük. Viszont velük együttjár a rossz is bennük.

Kb mint a magvazatlan cseresznyék. Inkább nem kell akkor a süti sem.


Néha egyszerűen nem értem azt hogy miért nem lehet csak ugy boldognak lenni. Minek kell mindenképpen elrontani bármit. És kötelező jelleggel belevinni vmi olyat, hogy elromoljon, vége legyen.


Így sajnos egyik után jön a másik. Egy házasság utám a másik.

Nem egy emberrel lehet leélni az életet, hanem van egy pasi tinikorra, talán 2 pasi húszévesen, a 3. 30 évesen aki otthagy 2 gyerekkel,aztán a 2. házasság a 4.el 40-esen, aztán talán lesz egy ötödik aki talán fogja a kezed az elfekbőben vagy nem.


Szomorú.

márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, alig egy éve ért véget. Azóta volt egy fél éves kapcsolatom, de jobban fáj a nagy szerelmem elvesztése. Nem vagyok rá büszke, és nem is szeretnék addig senkit, amíg nem múlik el ez az érzés. Nem érdemelné meg egy újabb partner ezt. Még ha csak én tudok róla, akkor sem. Most a hiánya az 1-10-es skálán olyan 8-as. Ha majd olyan 4-re csillapodik, talán könnyebb lesz.

A legrosszabb az egészben, hogy úgy érzem, ő is így van vele. Néha találkozok anyukájával. Nem mondja ki, de utal rá.

De mégsem kereshetem meg én, nőként.

Butaság miatt lett vége, és nem voltak helyrehoztatlan hibák, vagy különbségek.

márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs, annak okai vannak miért exek. A múltban vannak. Nem hiányoznak egyáltalán.
márc. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!