Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan lehet tudni szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni szakítás után, hogy a másikat hiányolom őszintén, vagy csak a tudat hiányzik, hogy eddig ott volt, most pedig nincs?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan kérdezem: számít?

Azzal foglalkozz, hogy túllegyél rajta és elhagyd a rossz érzéseidet ezzel kapcsolatban.

2020. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gondolkodom rajta, hogy megkeresem őt. De néha ezt érzem helyesnek, néha meg azt, hogy hagyjam. 2 napja történt a dolog, tehát sokat nem várhatok ezzel a döntéssel. Vagy most keresem, vagy hagyom.

Hetek, hónapok múlva már értelmetlen lenne írni neki.

2020. ápr. 5. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért szakitottatok?
2020. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Alapból gond volt a kommunikációval, és hogy alapvetően ő működtette a kapcsolatot.


Volt egy vita, ami után nem kerestük a masikat 1,5-2 hétig.


Én azért se kerestem, mert ő bántott meg amikor összekaptunk.


Ő meg állítása szerint azért nem keresett, mert kíváncsi volt, hogy fontos-e nekem a kapcsolat annyira, hogy egyszer én kezdeményezzem a megoldást.


Na és ebből lett a vége.

2020. ápr. 5. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Ez a kapcsolat egy nagy semmi volt már.


Nem ő hiányzik csak egy társ hiányzik a magány ellen.

2020. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azèrt nincs èrtelme keresni, mert hiányzik. Vázolom a szitu azok alapján amiket leírtál.

A kapcsolatnak okkal lett vège. Nem működött, nem tudtátok kommunikálni, pedig az igen fontos lett volna, magasról szrt rá, hogy megbántott, inkább jatszmazott, elvárta, hogy mèg te keresd azok után, hogy ő bántott meg. Ès akkor inkább kidobott, mintsem hogy megbeszèljètek.

Na ezek után tedd fel magadnak a kèrdèseket. Van èrtelme őt felkeresni? Meg tudjátok majd beszèlni a dolgokat normálisan? Fog ès akár majd ő is valtoztatni annak èrdekèben, hogy működjön a kapcsolat? Látsz ezekre esèlyt?

Mert annak nincs èrtelme, hogy minden a règi, "nem működö" kerèkvágásba menjen tovább, csak azèrt, mert hiányzik, meg szeretem.

Újrakezdeni csak akkor van èrtelme, ha meg tudjátok beszèlni, tudtok kompromisszumot kötni, megpróbálja tök megèrteni egymást, ès hajlandóak vagytok tenni a változásèrt.


Èn megmondom őszintén a leírtak alapján nem keresnèm már. Nem nagyon szerethet, ha ennyire tojók rád, ezt a játszmázás dolgot meg kifejezetten undorítónak tartom. Nem gondolom, hogy sokat vesztettèl vele.

Inkább a továbblèpèsre koncentrálnèk.

2020. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!